כירורגיה - ניתוחי וושט קיבה

אחראי: ד"ר אורי ויזל
המרפאה המשולבת לניתוחיי וושט קיבה הוקמה כחלק מהחזון של הנהלת המרכז הרפואי והמערך הקרדיו-וסקולרי לתת מענה מהיר וזמין למגוון מחלות הוושט והקיבה על ידי מומחים במחלות הוושט והקיבה.

במסגרת המרפאה תבדק/י על ידי צוות רב תחומי שיכלול את מנתחים בעלי התמחות יחודית בניתוחי וושט וקיבה, ובמידת הצורך דיאטנית היחידה ורופא/ה גריאטר/ית ייחודי/ת במסגרת התוכנית לכירורגיה גריאטרית שמובלת על ידי צוות היחידה בשיתוף המחלקה לגריאטריה במרכז הרפואי.


המרפאה נותנת טיפול מקיף, מקצועי ואנושי מתוך כוונה לספק למטופל תוכנית אבחנה וטיפול מהירה ויעילה למחלות השפירות והממאירות של מערכה העיכול העליונה.


צוות היחידה עובד בשיתוף פעולה מתמיד עם רופאי ריאות ואונקולוגים במרכז הרפואי ובכל האזור ורדיולוגים (מומחי דימות) על מנת לתת מענה רב תחומי מהיר ומדויק ככל האפשר.
זמינות הצוות במרכז הרפואי ועבודת הצוות המקצועי המשולבת מאפשרת קביעת תורים מהירה לבדיקות המשך כגון הערכת רופאי הריאות, הלב וההרדמה של המרכז הרפואי.

המרפאות פועלות מדי שבוע ועובדות בעקרון של קביעת תור מהיר וזמין תוך זמן המתנה מינימאלי. לאחר יצירת קשר עם צוות היחידה, צוות היחידה יצור עמך קשר תוך 24-48 שעות על מנת לוודא את דחיפות הפנייה ויקבע לך תור מהיר.


לקביעת תור למרפאה לניתוחי חזה -
 
טלפון מזכירה: 04-6652153
מייל: fblwies@pmc.gov.il 
מייל - מנהל היחידה: owiesel@pmc.gov.il
מייל
ישיר לצוות המרפאה: veshet@pmc.gov.il