כירורגיה - שד

מרפאת השד במרכז הרפואי מבצעת את הטיפול הכולל במחלות השד תוך תיאום רב תחומי עם המכון האונקולוגי, מכון הרנטגן, מכון פתולוגיה ושירות של כירורגיה פלסטית.

מרפאת השד מבצעת בדיקות סקר ידניות לגילוי מוקדם של מחלת סרטן השד לתושבי הסביבה, עמק הירדן, טבריה, גליל תחתון, רמת הגולן, הכפרים הערביים, הדרוזיים והבדואים שנמצאים במרחב בנוסף נעשות בדיקות סקר ממוגרפיים המתבצעים ע"י מכון הרנטגן.

המרפאה מבצעת בדיקות אבחון לגושים חשודים ע"יFNAוביופסית אקדח. במקרים של גושים לא נמושים מבצעיםU.Sוממוגרפיה (ממטומיה) בתיאום עם מכון הרנטגן.

המרפאה עוקבת באופן רוטיני אחרי מטופלות מביופסיות פשוטות וכלה בניתוחי שד עקב גידול כגון: כריתת שד מלאה/וחלקית עם כריתה של בלוטת הלימפה בבית השחי.

המרפאה עובדת בשיתוף פעולה עם היחידה לכירורגיה פלסטית והיחידה האונקולוגית של ביה"ח ומקיימת דיונים לגביי מקרים בעייתיים.

המרפאה מכינה את המטופלת לניתוח לאחר שאובחנה כחולת סרטן שד בעזרת בדיקות עזר, תמיכה ועזרה בכל בעיה שמתעוררת. כמו כן מתקיים שיתוף פעולה הדוק עם המכון הפתולוגי של בי"ח על מנת לקבל תשובות מהירות למקרים חשודים. 

המרפאה מעודדת את המטופלות לפנות אליה בכל בעיה כלשהיא מבלי להמתין לקביעת תור.

בניהולו של ד"ר זילברמן ובעזרתה של האחות לבנה מתאמת השד, המטופלות מקבלות במסגרת המרפאה שירות מקצועי חם ואנושי שעוזר להן להתמודד ולהתגבר על מחלתן הקשה.

המלצת היחידה היא להגיע לבדיקה ידנית לפחות פעם בשנה, 7 ימים מהיום האחרון למחזור. לאישה שיש סיפור משפחתי (אימא, אחות) רצוי להגיע לבדיקה פעמיים בשנה. 

המרפאה פעילה בימי רביעי בין השעות 9:00- 13:00

לזימון תור למרפאהכאן ניתן להוריד דפי מידע הכוללים הסברים מפורטים על הבדיקה/הפרוצדורה שהנך עתיד לעבור.


לזימון תור למרפאהכאן ניתן להוריד דפי מידע הכוללים הסברים מפורטים על הבדיקה/הפרוצדורה שהנך עתיד לעבור.