אורטופדיה - כף רגל וקרסול

אחראי: ד"ר סלמה יוסף

מרפאת כף הרגל והקרסול פועלת במסגרת המחלקה האורטופדית ונותנת ייעוץ אבחוני וטיפולי במגוון בעיות של כף הרגל.

אנו מטפלים בבעיות מבניות מולדות ונרכשות של כף הרגל, עיוותים ושינויים דלקתיים חריפים וכרוניים, כגון בחולים עם מחלת פרקים שגרונית. הטיפולים המוצעים החל מטיפולים שמרניים כגון תרופות, מכשור ועזרים אורתופדיים, ובמידת הצורך התערבויות ניתוחיות.

אוכלוסיות נוספות המטופלת במסגרת השרות:

חולי הטראומה של כף הרגל והקרסול כולל הנקעים החוזרים, שברים של הקרסול והסיבוכים שלהם ושברים בעצמות כף הרגל כולל שברי כף הרגל והעקבים. המטופלים מקבלים טיפולים שמרניים ובעת הצורך מתבצעים ניתוחים לטיפול בשברים ובסיבוכים כולל ארטרוסקופיות של הקרסול, שחזור רצועות הקרסול וקיבוע מפרקים גדולים שנפגעו בעקבות השברים.חולי הטראומה של כף הרגל והקרסול כולל הנקעים החוזרים, שברים של הקרסול והסיבוכים שלהם ושברים בעצמות כף הרגל כולל שברי כף הרגל והעקבים. המטופלים מקבלים טיפולים שמרניים ובעת הצורך מתבצעים ניתוחים לטיפול בשברים ובסיבוכים כולל ארטרוסקופיות של הקרסול, שחזור רצועות הקרסול וקיבוע מפרקים גדולים שנפגעו בעקבות השברים.

  1. חולי עם פציעות ספורט בכף הרגל והקרסול, מקצוענים וחובבנים, כולל שברי מאמץ השכיחות יותר באוכלוסיית החיילים המטופלים במרפאה.
  2. אוכלוסייה עיקרית המהווה חלק נכבד מהשירות הניתן לחולים הנה אוכלוסיית חולי כף הרגל הסוכרתית. מטרה מרכזית בשרות הנה הצלת גפיים. אנו פועלים בשילוב עם היחידה לכירורגיה פלאסטית בבית החולים וייעוץ של כירורגים כלי דם, במטרה להציל גפיים של חולים סכרתיים מקטיעה.


דרישות - טופסי התחייבות למרפאות ולאשפוזים (אמבולטורי ורגיל).

 המרפאה פעילה בימי שלישי בשעות 09:00-13:00.
כאן ניתן להוריד דפי מידע הכוללים הסברים מפורטים על הבדיקה/הפרוצדורה שהנך עתיד לעבור.


 

זימון תור למרפאה