מיה צבן- דוברת צפון, נפרדת

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי צפון(פוריה) נפרדה השבוע מעובדי המרכז הרפואי לאחר עשור של פעילות בתחום הדוברות, שיווק וקשרי קהילה.

מיה צבן, הדוברת והממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי צפון(פוריה) נפרדה השבוע מצוות המרכז הרפואי. מיה צבן שימשה דוברת ומנהלת קשרי קהילה במרכז הרפואי במשך למעלה מעשור. במהלך תקופה זו הקימה את מערך הדוברות והשיווק של ביה"ח, יזמה תהליכים וקמפיינים שמיצבו את ביה"ח כמרכז רפואי מוביל, ניהלה את מערך דברור המרכז הרפואי בחירום, יזמה ובנתה מערך קשרי קהילה ענף, מיסדה קשרי עבודה עם אישי ציבור, חברי כנסת וגורמים מובילים לגיוס דעת הקהל,  הקימה את מועדון היולדות, ולאחרונה הובילה תהליך למיתוג המרכז הרפואי. 

"לאחר עשר שנים עשירות בפעילות לשיווק ומיצוב המרכז הרפואי, אני נפרדת וממשיכה לאתגר הבא. היתה לי הזכות לקחת חלק במהפכה שעבר המרכז הרפואי בעשור האחרון, במהלכה נוספו שירותים רפואיים חדשים ונדרשים לתושבי האזור.

אני גאה על כך שהצלחנו ליצור מהפך בתדמית המרכז הרפואי ולמצב אותו כמרכז מוביל בצפון! עם השקתו של המיתוג החדש כמרכז רפואי צפון , גם אני יוצאת לדרך חדשה. משפחת צפון תמיד תישאר חקוקה בלבי. תודה לכל העובדים ולצוות המעולה בהנהלת המרכז הרפואי.
תודה מיוחדת וענקית למנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און, היתה לי זכות גדולה לעבוד לצדו, ללמוד ממנו, לקדם ולהתפתח".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, הודה למיה ואמר, " בשמי ובשם עובדי המרכז הרפואי צפון, אני מבקש להודות למיה צבן על השותפות האמיצה בקידום המרכז הרפואי, ומיצובו בציבור הרחב, על בניית קשרים עמוקים עם הקהילה אותנו אנו משרתים, ועם נבחרי הציבור הן ברמה האזורית והן בארצית. תרומתה של מיה למרכז הרפואי הייתה מעל ומעבר למסגרת תפקידה, ועל כך אנו מוקירים אותה. אני מאחל למיה צבן הצלחה רבה בתפקידה הבא."