מיתוג חדש- מרכז רפואי צפון!

באירוע הוקרה לעובדים הושק המיתוג החדש של המרכז הרפואי צפון. עם הסלוגן שילווה את השם החדש : הבחירה שלך בבריאות . השם החדש, מבטא יותר מכל את החזון , להיות הבחירה המועדפת לתושבי הצפון ולהעניק לתושבי האזור כולו שרות איכותי תוך שאיפה למצוינות. הוא מבטא את השותפות בין כולנו והתפקיד שנטלנו על עצמנו להעניק מענה רפואי מקצועי ואנושי לצפון מדינת ישראל.

ביום חמישי, 23.12.22 במסגרת אירוע הוקרה חגיגי לעובדים הושק בשעה טובה ומוצלחת המיתוג החדש של המרכז הרפואי צפון. ולצידו הסלוגן החדש: הבחירה שלך בבריאות. תהליך המיתוג  התנהל בהשתתפותם של  כל עובדי המרכז הרפואי והוא התבקש , לאור תנופת הפיתוח והשינוי שעבר המרכז הרפואי בשנים האחרונות. 

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, ברך את העובדים ואמר, " לאחר שקידמנו  יחד שינויים משמעותיים במגוון ובאיכות השירותים, בתחום האקדמיה והמחקר. הגיעה העת לצאת לדרך חדשה, למתג ולמצב את המרכז הרפואי שלנו באופן שימחיש את השינוי שעברנו, את תנופת הפיתוח וההתחדשות. השם החדש מבטא טוב יותר את הייעוד שלנו – לתת שרותי רפואה איכותיים לתושבי הצפון. צפון- מבטא את החזון שלנו להסתכל קדימה ורחוק, באופטימיות ובנחישות, כדי לשנות את פני הרפואה באזור".

באירוע החגיגי בהשתתפות מאות מעובדי המרכז הרפואי  סיכם ד"ר און את ההישגים הרבים של המרכז הרפואי בשנת 2022 וציין את הפרויקטים המתוכננים לשנה החדשה, "יחד נוביל את המרכז הרפואי צפון קדימה, נפתח את היחידה החדשה והמתקדמת לטיפול נמרץ כללי, נסיים את שיפוץ  מחלקת הדימות, נמשיך בהרחבת מרפאות החוץ , ונתחיל לבנות את המרכז המסחרי, את המכון לרפואה גרעינית ואגף חדש  לבריאות הנפש".

לסיום העניק ד"ר און שי מתוק לשמעון נחום, מנהל מחלקת שנוע פנים, אשר הציע את השם הנבחר: מרכז רפואי צפון.