כנס מחקר בסיעוד

כ100 משתתפים הגיעו לכנס מחקר בסיעוד שהתקיים במרכז הרפואי פדה- פוריה, בכנס הוצגו 12 מחקרים ו10 פוסטרים.

שורה מרשימה של מחקרים במגוון נושאים ותחומים הוצגו השנה בכנס למחקר בסיעוד, שהתקיים ביום שני, 31.10.22 במרכז הרפואי פדה- פוריה. קרן מנדל, מרכזת האיכות, ממארגני הכנס פתחה ואמרה, "אני קוראת לכל הנוכחים להיות שגרירים לעשייה מבוססת סקרנות מקצועית ומודה לכל החוקרים והחוקרות על תרומתכם החשובה לקידום המחקר בסיעוד".

מלכה אמר מדמון, מנהלת הסיעוד, ברכה ואמרה, "כנס מחקר הוא הזדמנות מיוחדת לגילוי מחדש, הכנס מאפשר לנו להמשיך להתפתח ולקדם מקצוענות למחקר. אני מודה לחוקרות ולחוקרים שאת פרי עמלם אנחנו רואים היום. ומאחלת לכם שתמשיכו לחקור, ללמוד, ולהתפתח ".

ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי ברך, "היום הזה הוא יום חג! אני גאה בצוות הסיעוד שלנו שהפך את כנס המחקר לעוגן חשוב ומסורת. היכולת לעצור את הפעילות השוטפת ולהקדיש זמן ואנרגיה למחקר , מצריך אנרגיות ומוטיבציה. אני גאה בחוקרים על היכולת לעשות מעבר, לתרום למען אחרים, אין ספק שזו עבודה קשה שיש בה סיפוק אדיר".

ענבל ירקוני, מנהלת מערך הסיעוד בחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, ברכה את המשתתפים ואמרה, "הפקתם  כנס עשיר ומרשים. הנושאים שמוצגים היום מאפיינים את הסיעוד בפדה-פוריה החמלה, תמיכה במטופל ובבני משפחתו.  חוויתי אותם מקרוב כשאבא שלי אושפז כאן, ואני מלאת הערכה לכם . יש פה בכנס נושאים חשובים שאנחנו בחטיבה נרצה להעביר ללמידה לבי"ח נוספים".