שנה עשירית לשת"פ בין פדה פוריה לבי"ס רעות

שנת פעילות עשירית לפעילות בקהילה של צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה עם ביה"ס רעות בטבריה.

צוות המרכז הרפואי פדה- פוריה החל החודש שנת פעילות עשירית!  בבי"ס "רעות" בטבריה.  הפרויקט המוצלח  הוא פרי יוזמתה של סגנית מנהל ביה"ס , כוכבה אחיטוב.
זו שנה עשירית שבה במסגרת  שיתוף הפעולה ההדוק  של  המרכז הרפואי עם ביה"ס מגיעים  מרצים מצוות המרכז הרפואי להרצות בפני תלמידי כיתות המצוינות (ה', ו').

ביום שני  31.10.22  פתח ד"ר אבי און, מנהל מכון גסטרו ילדים, את סדרת ההרצאות לשנת הלימודים תשפ"ג. ד"ר און  דיבר עם התלמידים על מערכת העיכול של ילדים, ועל בעיות שנוצרות בדרכי העיכול.

כוכבה אחיטוב , סגנית מנהל ביה"ס  אמרה, " תודה על הזכות שניתנה לנו ליהנות מההרצאה המרתקת, התלמידים  גילו עניין רב ושאלו שאלות רבות".

נפתלי תורגמן, מנהל ביה"ס הודה לד"ר און ואמר, "אנחנו מודים למרכז הרפואי פדה -פוריה על שתוף הפעולה המתמשך והמיוחד. זה לא מובן מאליו שאנשי צוות המרכז הרפואי מתפנים מהעיסוקים הרבים שלהם כדי להגיע אלינו ולהעשיר את התלמידים שלנו בידע מעולם הרפואה והבריאות".

מיה צבן דוברת המרכז הרפואי  והממונה על קשרי קהילה, סיכמה  "יש לנו קשר חם עם ביה"ס "רעות". המיוחד בקשר הזה שהחל לפני עשור, הוא שכל שנה אנחנו מגוונים, ומוסיפים פעילויות. שתוף פעולה מבורך אשר תורם רבות לשני הצדדים".