יום כייף לסטאז'רים

קבוצת הסטאז'רים של המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיעו ליום טיול וכייף במועצה האזורית עמק הירדן.


32 סטאז'רים של המרכז הרפואי פדה פוריה, השתתפו ביום טיול וכייף שארגנו במיוחד עבורם מנכ"ל אשכול  כנרת עמקים דרור ללוש ושרון איזנברג רכזת הבריאות באשכול. יום הכיף אשר התקיים ביום חמישי  27.10.22 , נפתח בארוחת בוקר בבית גבריאל, ואחריה סיור במרכז  החדשנות, ולסיום פעילות אתגרית ברוב רוי וארוחת צהרים .

ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי הודה לצוות שגיבש ואירגן את היום :
לד"ר דלית פורת בן עמי, האחראית על הסטאז'רים ולענבל דיטור, ממח' משאבי אנוש, וציין, "היום הזה הוא מסורת אצלנו, והמטרה שלו לאפשר לכם לנוח קצת ולצאת ולהכיר את האזור שלנו מקרוב".
 
עידן גרינבאום ראש המועצה האזורית עמק הירדן הוסיף, "אני שמח מאד על המפגש שהוא הזדמנות עבורנו לחזק את הקשר של הסטאז'רים עם הקהילה והישובים שלנו בעמק. השאיפה שלנו היא לראות רופאים צעירים עם המשפחות שלהם מגיעים לגור כאן בישובים. אנחנו נדאג להציע לכם פתרונות דיור אטרקטיביים כדי שתבחרו להישאר ולעבוד במרכז הרפואי שלנו ולגור בעמק הירדן".

דרור ללוש, מנכ"ל אשכול כנרת עמקים אמר, " חשוב לנו להעביר לכם מסר כמה אתם חשובים לנו, לתושבי האזור, זהו אזור שצומח ומתפתח והמרכז הרפואי שלנו בהובלתו של ד"ר און עובר בשנים האחרונות מהפכה של ממש. לכם יש הזדמנות להיות חלק מהמהפכה הזו. אני מקווה ומאחל שתהפכו להיות שגרירים של ביה"ח ושל האזור".

נעמה שחם, אחת  הסטאז'ריות סיפרה, "אני מירושלים, מתגוררת  כרגע בבית זרע. התחלנו את הסטאז' בקיץ ואנחנו עדיין לומדים להכיר. ביה"ח קטן יותר אבל יש לזה יתרונות, יותר אינטימי, מכירים את האנשים יותר מהר, הקשר יותר אישי " . לירון זיידמן, סטאז'רית מת"א, הוסיפה, "הצוות שקיבל אותנו פה, ד"ר דלית, דפנה וענבל,  מאד הקלו עלינו את ההתאקלמות כאן, ונתנו לנו הרגשה נעימה וביתית. אני בקשר עם סטאז'רים שהגיעו לבתי חולים אחרים ושם לא מקבלים יחס כזה".

ד"ר דלית פורת בן עמי סיכמה, "תודה לכם הסטאז'רים שעושים עבודה קשה ומקצועית במסירות גדולה, אנחנו מודים ומעריכים אתכם".