יום עיון יחידת הטראומה

יחידת הטראומה של המרכז הרפואי פדה-פוריה ארגנה יום עיון ראשון בנושא טראומה עבור נציגי חברות האמבולנס הפרטיות מהאזור .

יום עיון ראשון מסוגו בנושא טראומה, התקיים במרכז הרפואי פדה-פוריה ביום שני 12.9.22 צוות יחידת הטראומה: ד"ר ברק לויט, מנהל יחידת הטראומה, במחלקה הכירורגית,  וויסאם נג'אר, מתאם טראומה ארגנו יום עיון מיוחד בהשתתפותם של כ 100 אנשי חיל הרפואה בצפון, פראמדיקים וחובשים מכל חברות האמבולנס הפרטיות באזור, וצוות המלר"ד ויחידת ההתאוששות  של המרכז הרפואי הלל יפה.

ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי פתח את היום ואמר, "בחודש שעבר קיבלנו בשורה מדהימה, בדבר ההכרה של משרד הבריאות במרכז הרפואי שלנו כמרכז טראומה אזורי. גאווה אדירה לכולנו על ההישג אשר מעיד על מצוינות בתחום!  חזון המרכז הרפואי שם דגש על הקשר עם הקהילה והפעילות שלנו למען הקהילה. יש לכם כאן אצלנו בית חם, וצוות מקצועי ומיומן ברמה הכי גבוהה שחשוב לו לסייע לכם ולפעול בשיתוף פעולה". 

ד"ר לויט ציין,  "המטרה שלנו היא שיתוף ידע וחיזוק הקשר עם מתאר טרום ביה"ח, ולכן יש חשיבות אדירה להעמקת הקשר עם הצוותים של חברות האמבולנס הפרטיים כמו: מריזן, שיפא, איחוד הצלה, רים, חיאן ואל זהראא. החיבור בין אנשי צוות טרום בית החולים לצוות הרפואי בביה"ח, יאפשר לנו  לתת את הטיפול המיטבי לפצועים ולחולים"