מרכז טראומה אזורי!

משרד הבריאות אישר את המרכז הרפואי פדה-פוריה כמרכז טראומה אזורי!

משרד הבריאות אישר את המרכז הרפואי פדה-פוריה כמרכז טראומה אזורי! נציין כי המרכז הרפואי פדה-פוריה הוא המרכז היחיד שהוכר כמרכז טראומה אזורי בגליל המזרחי.
ועדת בדיקה של משרד הבריאות אשר ביקרה בביה"ח ביום רביעי 3.8.22 , מצאה את המרכז הרפואי פדה-פוריה מוכן ועומד בקריטריונים הנדרשים לקבלת ההכרה כמרכז "אזורי לטראומה", כך מסרה למנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און, ראש אגף רפואה כללית במשרד הבריאות, ד"ר ליברנט טאוב.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי הודה לצוות יחידת הטראומה שהוביל את התהליך, ולכל הצוותים והעובדים שהיו שותפים בהערכות למהלך המשמעותי. " קיבלנו בשורה מדהימה, בדבר ההכרה של משרד הבריאות במרכז הרפואי שלנו כמרכז טראומה אזורי. גאווה אדירה לכולנו על ההישג אשר מעיד על מצוינות בתחום!  נמשיך לקדם ולבסס את המרכז הרפואי שלנו כמרכז טראומה אזורי ". 

ד"ר ברק לויט, מנהל יחידת הטראומה, במחלקה הכירורגית," משמעות ההכרה בנו כמרכז טראומה אזורי היא שאנחנו עומדים בסטנדרט הטיפול הגבוה ביותר. הפצועים מקבלים טיפול בטראומה ברמה הגבוהה ביותר, זו הכרה מאד חשובה ומשמעותית. כדי להגיע להכרה כמרכז אזורי הכנסנו הרבה שירותים חדשים למען הטיפול הראשוני בפצוע, הוספנו ציוד חדש ומתקדם, נוסף כח אדם מקצועי המיומן בתחום הטראומה. עשינו תהליך מאד משמעותי ואנחנו כבר עכשיו מציבים את היעד הבא- הכרה כמרכז על לטראומה".

ד"ר לויט אף ציין כי ניכרת עלייה משמעותית במספר הפצועים הקשים שמועברים לחדר הטראומה של המרכז הרפואי פדה-פוריה בחודשים האחרונים, " אנחנו רואים את התוצאות של השינוי הגדול שעשינו, מערך טרום בי"ח כמו מד"א וחברות האמבולנס הפרטיות, בוחרים להעביר את הפצועים לטיפולנו".

וויסאם נג'אר, אח מתאם טראומה, הוסיף, "אנחנו מכשירים בטראומה צוותים מגוונים, רופאים מתמחים, סטאז'רים, סטודנטים לרפואה וגם פראמדיקים וצוותי מד"א וטרום בי"ח. אנחנו מארגנים באופן שוטף ימי עיון והדרכות גם בזמן אמת. מושקע מאמץ מאד גדול במטרה לייעל ולשפר את התקשורת הישירה בין כל הגורמים המטפלים בפצוע".