מחזקים את שתוף הפעולה

חברי ההנהלה וצוות יחידת הטראומה במרכז הרפואי פדה-פוריה נפגשו עם הנהלת מד"א ירדן, כחלק מהעמקת הקשר ושתוף הפעולה בין הגופים.

אורן אביטן מנהל מד"א מרחב ירדן ויואב שושה, המפקח הרפואי במד"א מרחב ירדן, הגיעו ביום שלישי 19.7.22 לפגישה עם הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה וצוות יחידת הטראומה ד"ר ברק לויט, מנהל יחידת הטראומה, במחלקה הכירורגית,  וויסאם נג'אר, מתאם טראומה.

ד"ר לויט פתח את המפגש וציין את שני ימי העיון המוצלחים בנושא טראומה, שהתקיימו בחודש שעבר בהשתתפותם של 240 חובשים ופרמדיקים של מד"א. " מדובר במסורת שמתפתחת השומרת על הקשר הייחודי בין מתאר טרום בית חולים לצוותים במרכז הרפואי".

אורן אביטן, מנהל מד"א מרחב ירדן, ציין את המשוב המצוין ושביעות הרצון הגבוהה מימי העיון ואמר, "יש רוח חדשה שנושבת במרכז הרפואי ותנופה של פיתוח והוספת שירותים חדשים, אנחנו מברכים על כל שירות רפואי שנוסף והכל למען תושבי האזור . חשוב לנו לסייע לכם ולהביא לידיעת הציבור את השירותים החדשים שעכשיו זמינים כאן".

יואב שושה, המפקח הרפואי במד"א מרחב ירדן, הוסיף , " אנחנו מודים לצוות הטראומה ולהנהלת המרכז הרפואי על שתוף הפעולה המוצלח בהפקת ימי העיון. אנחנו מרגישים פה בבית, יש כאן עבודה משותפת ושיח שוטף שאין לי ספק שמשפר את איכות הטיפול ומסייע לכולנו".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי סיכם, "מד"א הוא אחד הארגונים המוצלחים בעולם. אני שמח על שתוף הפעולה ההדוק ביננו, מבחינתנו אתם חלק ממשפחת פדה-פוריה. אנחנו כל הזמן משפרים ומשתפרים, השלב הבא הוא להקים פה מרכז טראומה לגליל המזרחי".