מוקירים את המצטיינים!

בערב הוקרה חגיגי ומיוחד לעובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה, הוענקו תעודות הוקרה לעובדים המצטיינים ולצוות חיטוי קורונה – שנבחר כצוות מצטיין.

הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה יזמה אירוע הוקרה חגיגי לעובדי המרכז הרפואי.
הערב  שהתקיים ביום חמישי 21.7.22  נפתח בדברי ברכה של שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי. שמעון סבח ציין כי  מתוך 1,500 עובדי המרכז הרפואי, נבחרו 210 עובדים מצטיינים לשנת 2020  ומתוכם נבחרו 7 עובדים מצטיינים אשר הומלצו כמצטייני משרד הבריאות: ד"ר יבגני פרבר – מנהל יחידת הדיאליזה לפרס ראש החטיבה , ד"ר מוראד עבד אל ראזק – מנהל השירות לשחזורים מיקרוכירורגיים, במח' לכירורגית פנים פה ולסתות. ענת רוזנבלום- מנהלת השירות הסוציאלי, גרשון ז'ידובצקי – קב"ט, רוני חורי – סגן אח אחראי טיפול נמרץ כללי, ויקי ביטון- סגנית אחות אחראית פגיה, נומי ברדה- מחלקת משק. כצוות מצטיין נבחר צוות חיטוי קורונה, לאה כרם, רותם טבול, אבינועם אליהו, שלומי כהן, אבי קריספין, ריזק בדר, רמון פואז, מזל טולדו, איאד פווארסה.

שמעון סבח ברך את כל המצטיינים, "התברכנו  בכם, עובדים מסורים אשר משקיעים ממרצם ומתבונתם לטובת הצלחתו של המרכז הרפואי. בזכות המצוינות שלכם הגענו לאן שהגענו והמצוינות הזו תוביל אותנו להמשך ההישגים".

מלכה אמר מדמון , מנהלת הסיעוד הוסיפה, " כולנו עבדנו קשה מאד בשנתיים האחרונות, הערב הזה מיועד להודות ולהוקיר על המאמץ העצום וההשקעה הרבה של כולם למען המטופלים שלנו, לעיתים קרובות על חשבון המשפחה והזמן הפנוי.  תודה לכם!"

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך ואמר, "הערב הזה הוא שלכם ובשבילכם, התכנסנו כאן כדי להודות לכל אחת ואחד מכם, על חלקכם בהישגים שלנו. אתמול, התבשרנו שאנחנו מובילים, במקום הראשון במדדי האיכות הלאומיים. זה לא מובן מאליו, אנחנו עומדים היום בשורה הראשונה של המרכזים הרפואיים בישראל. זו גאווה גדולה וההישג האדיר הזה הוא בזכותכם!"

ענת רוזנבלום, אשר נשאה דברים בשם העובדים המצטיינים, אמרה, אני גאה ונרגשת על הזכות שניתנה לי לברך ולהודות הערב בשם העובדים המצטיינים. זהו מעמד שיש בו הערכה והוקרה על העשייה לעובדים ולמצטייני המרכז הרפואי , אך יש בו במידה רבה אחריות גדולה. אחריות של כולנו יחד על המטופלים שלנו וחיזוק האמון שלהם בנו, תוך שמירה על ערכי הליבה שלנו : הכבוד ההדדי , הענווה, היושרה, החמלה והמצויינות . מצויינות – המאגדת בתוכה את כלל הערכים שלנו,  מצויינות  הקשורה הדוקות בצדק חברתי, במוסר, באחריות על הטיפול, ובחשיבה על המטופל  ומשפחתו, הדורשת מאיתנו אמפתיה ומחייבת אותנו לאורך כל היממה לשמור על האנושיות שבנו".