עו"ד חסין- יקיר המרכז הרפואי

אות יקיר המרכז הרפואי פדה-פוריה, הוענק השנה לעו"ד מקס חסין. האות הוענק לעו"ד חסין בתודה והערכה על 15 שנות התנדבות כנציג ציבור בוועדת הלסינקי וכיו"ר וועדת האתיקה של המרכז הרפואי.

ביום חמישי 21.7.22 התקיים בטבריה ערב הוקרה חגיגי לעובדי המרכז הרפואי  פדה-פוריה. במסגרת הערב המיוחד הוענק אות יקיר המרכז הרפואי לעו"ד מקס חסין אשר מתנדב מזה 15 שנים כנציג ציבור בוועדת הלסינקי וכיו"ר ועדת האתיקה. האות הוענק לעו"ד חסין, בהוקרה והערכה על פועלו רב השנים בתחומי האקדמיה המחקר והאתיקה. ועל תרומתו הייחודית לפיתוח המרכז הרפואי ולקידום בריאותם ורווחתם של תושבי האזור.

"בהמלצתו ציין  יו"ר ועדת הלנסיקי, ד"ר אבי און " אני יו"ר וועדת הלסינקי מזה שנים רבות, ואני שמח לציין שעו"ד חסין הוא חלק חשוב מאוד בוועדה. ניכר שמגיע לישיבות לאחר שהקדיש שעות רבות להכנה על חשבון זמנו הפרטי.דעתו החשובה כנציג ציבור, נשמעת תמיד בישיבות ונלקחת בכובד ראש בהחלטות הוועדה.
בתפקידו זה הוא תורם לקידום המחקר במרכז הרפואי וזאת במקביל לדאגה לביטחונם ורווחתם של משתתפי המחקר. כנציג ציבור בוועדה שמורכבת רובה ככולה מאנשי רפואה, נציג הציבור מעלה נקודות מבט חשובות ולאו דווקא רפואיות כך שבהחלטות הוועדה מודגשת שמירת הקוד האתי של ביצוע המחקר גם מנקודת מבט של טובת הציבור.
עו"ד חסין מייצג את טובת הציבור בוועדה בצורה טובה ומעוררת הערכה.
לאחרונה קיבל עליו תפקיד נוסף של יו"ר וועדת האתיקה של המרכז הרפואי וגם פעילות זו נעשית בהתנדבות וללא תמורה כספית".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך ואמר, "לכבוד הוא לי להעניק את אות ההוקרה לעו"ד חסין אשר מלווה ומסייע לנו שנים רבות בפעילות התנדבותית רבת ערך למען המרכז הרפואי ולמען הקהילה שלנו. תודה לך ויישר כח! "

עו"ד חסין ברך ואמר, "אנו כולנו תוצרים של החינוך שקיבלנו, אצלי נטעו הורי את הערך "ואהבת לרעך כמוך", אני מודה להנהלת המרכז הרפואי ולד"ר אבי און יו"ר ועדת הלסינקי, על יכולתם להוקיר ולהעריך. אלה הם הערכים שהביאו את בית החולים שלנו למצוינות ובולטות ארצית. אני מודה לכם, צוות המרכז הרפואי על הטיפול המופלא בציבור שמגיע לביה"ח".