מקום ראשון לפדה-פוריה במדדי האיכות

ליגת המצטיינים! משרד הבריאות קובע: המרכז הרפואי פדה-פוריה במקום ראשון, עם ציון 10!!! במדדי האיכות הלאומיים. נתוני מדד האיכות מדרגים את כל בתי החולים בארץ על פי שורה ארוכה של קריטריונים הנוגעים לזמני האבחנה, זמני ההמתנה והטיפול הפרטני במאושפזים ובפונים אליהם.

דו"ח משרד הבריאות שפורסם ביום רביעי 20.7.22 מציב את המרכז הרפואי פדה-פוריה במקום ראשון במדדי האיכות הלאומיים. המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע לציון 10!!! שהוא הציון הגבוה ביותר, ולמקום הראשון מקרב בתי החולים הקטנים, לשנת 2021.

התכנית הלאומית למדדי איכות מנטרת את תפקוד בתי החולים בהתאם לפרמטרים שונים של איכות ושירות רפואיים, במטרה לשפר את איכות הרפואה הציבורית בארץ.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה אמר הבוקר, זו גאווה גדולה לכולנו!  החזון שלנו הוא להוביל במצוינות ובמקצועיות. הגענו לציונים הגבוהים ביותר במדדים השונים הודות להשקעה הרבה של עובדי המרכז הרפואי לאורך כל ימות השנה, פעילות מתמשכת שמתמקדת באיכות ובטיחות הטיפול, ומתן יחס אישי למטופל ולבני משפחתו. חשוב שנלמד ונמשיך לשפר כדי שציבור תושבי הצפון יבחר בנו,  מתוך ידיעה שאצלנו הוא יקבל את הטוב ביותר, שירות רפואי איכותי ומקצועי, קרוב לבית ".