ד"ר און במפגש עם פורום בריאות עמק הירדן

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר און, הגיע למפגש מיוחד עם ראש המועצה עידן גרינבאום וחברות פורום הבריאות של יישובי המועצה האזורית עמק הירדן.

ביוזמתה של זוהר יחיאלי רכזת הבריאות במועצה האזורית עמק הירדן, התקיים מפגש מיוחד של חברות פורום הבריאות והרווחה של המועצה האזורית עמק הירדן עם מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און. במפגש השתתפו גם ראש המועצה האזורית עמק הירדן, עידן גרינבאום ומנהלת אגף קהילה ושירותים חברתיים, איריס שובל. 

ד"ר און פתח וברך את חברות הפורום, "אנחנו בי"ח של הקהילה והקשר עם הקהילה ואתכן בפרט, כשגרירות של הישובים והתושבים בנושאי בריאות, חשוב לנו. האזור שלנו סובל מפערים מאד משמעותיים בהשוואה למרכז הארץ, הן בנגישות והן בזמינות של שירותים רפואיים. ולכן, אנחנו פועלים ללא הפסקה כדי להרחיב את מגוון השירותים הרפואיים. כדי לשמור על איכות השירות הרפואי שניתן אנחנו זקוקים למשוב, כך נוכל לשפר ולהשתפר ולפתור בעיות כשהן מתעוררות. "

בהמשך תאר ד"ר און את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי ואף פרט  את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "מערך הלב, ע"ש מש' קיטנר ומש' דוידאי, הוא אחד ממרכזי הלב  המובילים בישראל.  במערך הלב שלנו  מבוצעים כל סוגי הניתוחים והפעולות, בקרוב נוסיף גם השתלת לב מלאכותי. פתחנו מכון שיקום לב, הטיפול השיקומי הוא שלב חיוני וחשוב מאד  לאחר הטיפול הראשוני והדחוף בחולי הלב". 

ד"ר און ציין כי מאז שנפתח מרכז צנתורי המוח לגליל המזרחי, בחודש ינואר, בוצעו למעלה מ60 צנתורי מוח. "נכנסנו לרשימה מכובדת ויוקרתית של מרכזים לצינתורי מוח בישראל. עשרות מטופלים, מכל הצפון,  כבר זכו לקבל טיפול מציל חיים אצלנו, והפעילות הולכת ומתרחבת. גם מכון
ה CT החדש שלנו החל לפעול. המכון הממוגן מכיל שני מכשירי CT מהמתקדמים בעולם. הפעלת המכון מאפשרת לנו להגביר את היקף הפעילות ולקצר את זמני ההמתנה לבדיקות"
.
ד"ר און סיים בבשורה, "במאי סיימנו את תהליך השיפוץ והוספת מרפאות בבניין מרפאות חוץ, בקרוב נפתח גם את המכון לבדיקות שמיעה ".  

זוהר יחיאלי סיכמה, "חשפתם אותנו למידע חשוב שלא ידענו , חשוב שלתושבים יהיה מידע על השירותים הרפואיים שביה"ח שלנו מציע. המפגש היה מעניין ומלמד. אנחנו יוצאות בתחושה נהדרת של השינוי שביה"ח עבר לצד ההבנה שיש עוד דברים רבים שניתן לשפר ומאד חשובה התקשורת ביננו ככלי לשיפור מתמיד".