צוות פדה-פוריה בשבוע בריאות בבי"ס נופי ארבל

צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה יחד עם הנהלת בי"ס נופי ארבל בגינוסר ארגנו שבוע בריאות לתלמידים.

בסוף מאי ארגנו בביה"ס נופי ארבל שבגינוסר בשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי פדה-פוריה, שבוע בריאות. מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי אמרה, "שמחנו להחזיר את המסורת של פעילות שבוע בריאות אותה נאלצנו להקפיא בשנתיים האחרונות, בשל מגיפת הקורונה. ביחד עם הנהלת ביה"ס בנינו שבוע של פעילות ייחודית עם תכנים המותאמים לתלמידי ביה"ס".

שבוע הבריאות כלל סדרה של הרצאות, מדי יום הגיע מרצה מצוות המרכז הרפואי פדה-פוריה וההרצאות הותאמו לפי הנושא לכתות השונות. המרצים שהגיעו לאורך השבוע היו: מור בן חמו מורד, תזונאית, הימת מסאלחה, אחות יחידת אף אוזן גרון, , מלכה שטיין מתאמת ההשתלות ואחות בכירה, ד"ר ננה מדבדב, פסיכיאטרית יועצת וד"ר אבי און, מנהל מכון גסטרו ילדים. 

רונית צ'ובינסקי, מנהלת נופי ארבל ציינה, " בשם התלמידים והמורים אני מודה למרכז הרפואי פדה-פוריה על שבוע הבריאות המוצלח,  הודות לפעילות המשותפת  הצלחנו להעלות את המודעות לנושאים של רפואה, אורח חיים בריא  ובריאות"

לאה קפלן, סגנית המנהלת  הוסיפה, "יש פה מערכת הדדית, אנחנו נותנים ומקבלים וזה מה שכל כך מיוחד בקשר שיצרנו כאן עם המרכז הרפואי. הנתינה שלנו מתבטאת בפרויקטים השונים שאנחנו עושים למען ביה"ח. בשנים קודמות הקמנו פינות יצירה ומשחק לילדים במרפאות חוץ, השנה החלטנו להקים גינה מיוחדת של צמחי נוי ותבלין בסמוך לאגף לאם ולילוד".

תיקי רחמני, הרכזת הפדגוגית סיכמה, "הקשר שבנינו עם המרכז הרפואי בארבע השנים האחרונות הוא זכות גדולה, פתחנו לילדים צוהר לעולם הרפואה ואני מאמינה שבעתיד הקרוב יצמחו לנו פה גם פרחי רפואה".