ד"ר אבו זיד- נבחר מרצה מצטיין באונ' בר אילן

בטקס חגיגי הוענקה תעודת "מרצה מצטיין" של אוניברסיטת בר אילן, לד"ר סעיד אבו זיד, מנהל מחלקת ילדים במרכז הרפואי פדה-פוריה.

בטקס "מרצה מצטיין" שהתקיים ביום שני,  30.5.22 באוניברסיטת בר אילן,  במעמד נשיא האוניברסיטה פרופ' אריה צבן והרקטור פרופ' אמנון אלבק, הוענקו תעודות הערכה למרצים מצטיינים לשנת תשפ"ב. מקרב 19 המרצים המצטיינים שנבחרו באוניברסיטה, נבחר
ד"ר סעיד אבו זיד, מנהל מחלקת ילדים, במרכז הרפואי פדה-פוריה, כמרצה מצטיין של הפקולטה לרפואה. 
אות הצטיינות ניתן למרצים בזכות הוראה איכותית ותרומה מיוחדת לקידום ההוראה. במכתב הברכה על בחירתו ציין פרופ' רייך, סגן הרקטור, " הבחירה במרצים המצטיינים לשנה"ל תשפ"ב התבססה על הערכות בסקרי ההוראה מהשנים האחרונות, חוות הדעת והמלצות של ראשי המחלקות והדיקנים ועל הדירוגים של חברות וחברי הוועדה האוניברסיטאית לבחירת מרצה מצטיין. המגמה של האוניברסיטה היא להטמיע תרבות של איכות ומצוינות בהוראה, ובמסגרת מגמה זו אנו מבליטים את המרצות והמרצים המצטיינים ומוקירים את תרומתם ברמה האוניברסיטאית. אנו גאים בנבחרת שלנו אשר מהווה דוגמא ומופת במקצועיות ובהתייחסות להוראה".

בנימוקי הבחירה שיבח  פרופ' קרל סקורצקי, דיקאן הפקולטה לרפואה, ואמר, "ד"ר סעיד אבו זיד דוגל בתפיסה שהוראת הסטודנטים היא חלק בלתי נפרד מתפקיד הרופא. שנה אחר שנה ד"ר סעיד זוכה בתואר מרצה מצטיין, כמרצה בעצמו, גם כמחלקה מצטיינת בהוראה וגם כיו"ר החוג המצטיין. המדהים בזה שהוא לא מתעייף מכל המאמץ האדיר שהוא משקיע בתלמידיו. השנה הוא הראשון שזכה בפרס חדש עליו הכריזה המועצה המדעית , פרס על הצטיינות בחינוך רפואי! ".