בהוקרה לעובדי המעבדות הרפואיות

לרגל שבוע עובדי המעבדות הרפואיות הבינלאומי, הגיעו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה להודות לעובדי המעבדות על עבודתם המקצועית והמסורה.

לציון שבוע עובדי המעבדות הרפואיות הבינלאומי הגיעו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה להעניק שי לעובדי המעבדות. חברי ההנהלה ביקשו להביע הוקרה והערכה לעובדי המעבדות על פעילותם המקצועית לאורך כל ימות השנה. אגף המעבדות הרפואיות כולל שש מעבדות לצד מכון מחקר ובו חמש מעבדות מחקר. המעבדות מצוידות בטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר בעולם והן פעילות  24 שעות ביממה, כל ימות השנה.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך את עובדי המעבדה ואמר, "השבוע הזה הוא ההזדמנות שלנו להודות לכם על העבודה המאומצת לאורך כל השנה. אמנם אתם לא במגע ישיר עם המטופלים, אבל עדיין אתם ממוקמים בחזית עולם הרפואה, המדע והטכנולוגיה. ".
 
ד"ר טאלב חאג'וג, מנהל המעבדה הרב תחומית, ברך ואמר," העבודה שלכם מחוץ לאורות הזרקורים אבל יש לה חשיבות עליונה לניטור ואיתור מחלות ומגפות. תודה לכם על עבודתכם המקצועית והמסורה".

ד"ר אבי פרץ מנהל המעבדה למיקרוביולוגיה ומכון המחקר של המרכז הרפואי אשר משמש גם כיו"ר האיגוד הישראלי למדעי המעבדה הרפואית, סיכם,  "יש לנו הרבה במה להתגאות המעבדות שלנו הן בין הטובות ביותר בארץ גם מבחינת ציוד וטכנולוגיה וגם הודות לצוות המיומן והמקצועי שעובד כאן. הצוות הכי טוב עובד במעבדות שלנו וזו גאווה גדולה".