מזל טוב לתינוקות הראשונים של 2022

מזל טוב למשפחת סובח! התינוק הראשון של האגף לאם ולילוד במרכז הרפואי פדה-פוריה, לשנת 2022 הוא סובח סובח. סובח נושא את שמו של סבו, ד"ר סובח, המנהל המוערך של מחלקה פנימית ב'.

סובח, התינוק הראשון של השנה החדשה באגף לאם ולילוד של המרכז הרפואי פדה- פוריה יצא לאוויר העולם ביום שבת בשעה 05:45 לפנות בוקר. סובח נולד בשעה טובה לאמא פאתן ולאבא רשאד, תושבי שפרעם. נציין כי התינוק סובח סובח הוא נכדו של ד״ר סובח סובח, המנהל הוותיק של מחלקה פנימית ב׳ . סובח התינוק נולד במשקל 2.775 ק"ג בבית מחכה לו האחות הגדולה שאם בת הארבע שגם היא נולדה במרכז הרפואי פדה-פוריה. 

האמא פאתן אמרה," הלידה הקדימה והפתיעה אותנו. לא חשבתי שאלד בתאריך הזה, התאריך המשוער שלי בעוד שבועיים. קיבלנו הפתעה מרגשת לשנה החדשה. אני רוצה להודות לצוות  שאין כמוהו ולאחל שתהיה לכולנו שנה טובה".

המיילדת, תחריר מסאלחה, הוסיפה,  "היה לי העונג להיות לצד ההורים ביום כזה מיוחד אני מאחלת לכולם שנה של בריאות מלאה באושר ובתקווה".

 באגף לאם וליילוד, סיכמו  את שנת 2021 עם עליה יפה במספר הלידות ההשוואה לשנה הקודמת. סה"כ  3,522  ילודים. החלוקה היא 1,766 בנות, 1,756 בנים.  מתוכם  77 זוגות תאומים ו-2 שלישיות.
 
ד"ר יורי פרליץ, מנהל האגף לאם ולילוד, ברך את כל ההורים,  "אני מאחל לכל היולדות, התינוקות ובני משפחותיהם שנה אזרחית טובה, בריאות ואושר. כולנו תקווה שהשנה נוכל לחזור לשגרה ולשכוח את השנה הקשה שעברה על כולנו ".