טקס סטאז'רים מצטיינים

בטקס חגיגי העניקו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה, תעודות הצטיינות ל13 סטאז'רים מצטיינים

הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה יחד עם האחראית על הסטאז' ד"ר דלית פורת- בן עמי, וענבל דיטור, נציגת מח' משאבי אנוש, נפגשו ביום שלישי 21.12.21 עם הסטאז'רים של המרכז הרפואי, הרופאים אשר מסיימים בימים אלה את שנת ההתנסות שלהם. תעודות הצטיינות הוענקו ל 13 סטאז'רים: ד"ר אורי לינקובסקי, ד"ר דניאל יהודה, ד"ר חלאילה מיסרה, ד"ר עמית דר , ד"ר אל בויראת מנאר, ד"ר דראושה עבדאללה, ד"ר סמעאן באסל, ד"ר זועבי פארוק, ד"ר סיואר חנא, ד"ר נוסייר בהיג', ד"ר יארא זועבי, ד"ר יונתן חלאטניק, ד"ר גדעון אורן.      
במפגש החגיגי אמר ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, " אני מברך אתכם על הצטרפותכם למערכת הבריאות כרופאים מן המניין. אתם דור העתיד של מערכת הבריאות בישראל. אנו מקווים שתרמנו את חלקנו בהכשרה ובחינוך שלכם כרופאים גם בהיבט המקצועי אבל גם באנושיות ובאמפטיה כלפי המטופל, שני דברים אלה חייבים ללכת ביחד ".
ד"ר מאיר רוח , העוזר הרפואי למנהל המרכז הרפואי הוסיף, " אני מודה לכל מי שעוסק בשיפור התהליך והלימוד של הסטאז'רים אצלנו, נמשיך להשקיע, ולהשתפר  במטרה להביא סטאז'רים טובים שיהיו מתמחים טובים. הסטאז' הינו אחת התקופות החשובות ביותר בחיים המקצועיים והאקדמאיים, הכל פרוש לפניכם וניתן להפיק ממנו הרבה, העבודה עם הפקולטה לרפואה של אונ' בר אילן אף מעלה את רמת הסטאז' במרכז הרפואי בכל רמות הלימוד. אנחנו גאים בכם ומאחלים לכם הצלחה ". 

ד"ר דלית פורת בן עמי, סיכמה "אני גאה במצטיינים שהפיקו את המיטב מתקופת הסטאז'. ומאחלת הצלחה רבה  לקבוצת הסטאז'רים שמתחילים עכשיו את הסטאז' ומצטרפים למשפחת פדה- פוריה".

אחד המצטיינים, ד"ר יונתן חלאטניק ציין, " הצלחתי להתנסות בהרבה פעילויות רפואיות, יותר מחברים שלי שעברו סטאז' בבי"ח אחרים. צריך רק לדעת לבקש ובפוריה נתנו הזדמנות טובה לכך".


ד"ר עבדאללה דראושה, מצטיין נוסף, סיכם, "אני מודה מעומק ליבי להנהלה שנתנו לי הזדמנות להשתלב במרכז הרפואי, אשר היה עבורי בית חם ולבבי. מקום תומך, מכיל, מחזק נותן מענה וסיוע. אני מודה גם לסגל המנהלי שהוו עבורי כתובת לכל פניה ואוזן קשבת לכל שאלה ".