יום עיון בנושא טראומה לצוותי מד"א

כ200 חובשים ופראמדיקים של מד"א השתתפו ביום עיון בנושא טראומה במרכז הרפואי פדה-פוריה.

כ200 חובשים ופראמדיקים של מד"א (מרחב ירדן ומרחב גלבוע) , הגיעו לימי עיון בנושא טראומה שהתקיימו במרכז הרפואי פדה-פוריה. ד"ר ברק לויט, מנהל יחידת הטראומה, במחלקה הכירורגית,  פתח את היום ואמר, "המטרה שלנו היא להעמיק את הקשר עם צוותי מד"א. במהלך יום העיון הצגנו  את היחידות והמחלקות המטפלות בפצועי טראומה במרכז הרפואי,  תארנו את  מסלול הפצוע מרגע קבלתו של הפצוע לחדר הטראומה במחלקה לרפואה דחופה ועד לשחרורו לביתו.  יום העיון כלל הרצאות בעלות תוכן מקצועי בעולם הטראומה המיועדות לצוותי טרום בית החולים ".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך את המשתתפים ואמר, "יותר מכל חשוב לנו להציג בפניכם את היכולת הגבוהה שלנו כבי"ח. המטרה שלנו היא להוות יעד מרכזי לפינוי המטופלים. בשנים האחרונות פעלנו רבות כדי לשדרג ולחזק יכולת אבחונית וטיפולית, ואת יכולות הרפואה הדחופה שלנו ולמצב את עצמנו כמרכז אזורי בתחום הטראומה".

יואב שושה, סופרוייזר, מד"א מרחב ירדן, סיכם, "חשוב לנו להשתתף במפגשים מקצועיים כאלה במרכז הרפואי שמטרתם להעמיק את שתוף הפעולה עם צוות ביה"ח, להעשיר את הידע של צוותי מד"א והכי חשוב לטייב את הטיפול בפצועים ובחולים. אנחנו מודים לצוות הטראומה ולהנהלת המרכז הרפואי על שתוף הפעולה המוצלח בהפקת ימי העיון".
ימי העיון אורגנו ע"י צוות יחידת הטראומה במרכז הרפואי, ד"ר ברק לויט, מנהל היחידה, וויסאם נג'אר, מתאם טראומה.