יום הדימות

חברי הנהלת המרכז הרפואי הגיעו לברך את עובדי מחלקת הדימות לרגל יום הדימות הבינלאומי . ד"ר און, מנהל המרכז הרפואי בישר: בימים הקרובים נפתח את מכון הCT

ביום שני 8.11.21 הגיעו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה לברך את צוות מחלקת הדימות ולהעניק להם  שי מתוק לכבוד יום הדימות הבינלאומי.

שמעון סבח המנהל האדמיניסטרטיבי פתח ואמר, "באנו להודות לכם על העבודה הקשה והמסורה שלכם. אני מאמין שבפעם הבאה שנציין את יום הדימות, זה יהיה כבר במבנה מרפאות החוץ המשופץ והמשודרג". ד"ר הגר מזרחי, סגנית מנהל המרכז הרפואי הוסיפה, "תחום הדימות הוא אחד המקצועות הכי חדשניים והכי מתקדמים, יש עשייה מרובה וכולנו מאחלים שהמחלקה תמשיך לצמוח ולהתפתח".

ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי ברך ואמר, "בזכותכם! אנחנו מובילים גם באיכות הטיפול הרפואי וגם בשירות, אנחנו מודים לכם! עולם הדימות הרפואי עבר בעשורים האחרונים מהפכה מקצועית, אקדמית וטכנולוגית. יש לנו בשורה חשובה, בקרוב נפתח את מכון הCT החדש, רכשנו  שני מכשירים חדשים, הכי מתקדמים בעולם וכעת נוכל לשפר את השירות ולקצר את ההמתנה/  אנחנו ממשיכים להסתכל קדימה וכעת עושים כל מאמץ כדי לקדם את הפרויקט הבא, הקמת מכון לרפואה גרעינית ". 

ד"ר מיכאל ז'רדב, מנהל מחלקת דימות, ציין, "מחלקת הדימות שלנו מעניקה שרותי אבחון ובדיקה בתחומי ה- CT, MRI, רנטגן, אולטראסאונד. הדימותנים הם עמוד השדרה של המחלקה ואנחנו עובדים יחד, רופאים, רנטגנאים, צוות סיעודי, וצוות המשרד, בשיתוף פעולה מלא כדי לקדם את המחלקה".

יניב ביטון, הרנטגנאי הראשי סיכם, "אני שמח שלקחנו אתנחתא קצרה לציון היום בו בוצעה בדיקת הרנטגן הראשונה לפני 125 שנים, ולחגוג ביחד כל הצוות" .