קורס הכנה ללידה בסכנין

במועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה חוזרים לשגרה, בשבוע שעבר, אחרי הפסקה ארוכה התקיים קורס הכנה ללידה לנשות סכנין והאזור. הקורס אורגן בשיתוף פעולה עם מיסון ריא מנהלת המתנ"ס .

במועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה ארגנו לראשונה זה תקופה ארוכה, קורס הכנה ללידה, עבור נשים בהריון תושבות סכנין והישובים הסמוכים.  הקורס התקיים ביום ראשון, 17/10/21 במתנ״ס בסחנין.
ד״ר אמג׳ד סייד אחמד, גניקולוג באגף לאם ולילוד, פתח את המפגש וברך את המשתתפות, "אני מזמין אתכן ללדת אצלנו וליהנות מחוויית לידה מעצימה בעזרת הצוות המקצועי והמיומן שלנו".
תחריר מסאלחה, סגנית אחות אחראית בחדר לידה, העבירה את הקורס והדריכה את המשתתפות מתי להגיע לחדר הלידה, מהם שלבי הלידה וכיצד להתמודד עם צירים וכאבים.  בחלק השני של המפגש תחריר ענתה על שאלות והפיגה את החששות של המשתתפות.
מיסון ריא, מנהלת מתנ״ס סכנין ונואל חניף, רכזת הפעילות במתנ״ס, ברכו על שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי והוסיפו שישמחו לארגן פעילויות נוספות לנשים בהריון בשיתוף פעולה עם המתנ"ס. בהגרלה שהתקיימה בסוף הקורס זכתה  מרים חיאדרה מסכנין, בעריסה לתינוק מתנת ״מיי בייבי ירכא״. מרים אמרה, "הקורס היה מאד מעניין וחשוב עבורי, ואני מרגישה רגועה יותר״.