ככה זה כשיש שתיים ...

חגיגה כפולה במשפחה , האחיות עליזה מדאגי ולינה חאכו ילדו בהפרש של חמש שעות . האחיות המאושרות הגיעו כמעט ביחד למחלקת יולדות שם קיבלו חדר משותף. "הילדים שלנו יהיו בקשר צמוד, אני יודעת שהם יהיו חברים טובים" אמרה לינה.

עליזה מדאגי, בת 31 מהכפר ריחניה הגיעה ביום שני, 22.7.13 לחדר לידה במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה לניתוח קיסרי מתוכנן . באותו בוקר פגשה את אחותה לינה, שהגיעה לבית החולים יום קודם מאחר ועברה את תאריך הלידה המשוער והגיעה לשבוע ה41 להריון.

לינה חאכו (28) מכפר קמא, סיפרה שכשהן שוחחו במהלך ההיריון הן העלו אפשרות שילדו בסמוך אחת לשנייה אבל לא האמינו שיפגשו בחדר הלידה באותו יום. בשעות הבוקר נקראה עליזה לחדר ניתוח לביצוע הניתוח הקיסרי, מספר דקות לאחר מכן נקראה גם לינה לחדר לידה. לאחר שהתברר שהלידה הטבעית מתעכבת הוחלט לבצע גם במקרה שלה ניתוח קיסרי. ראשונה ילדה עליזה בשעות הערב, לינה ילדה אחריה לקראת חצות. שתי הלידות עברו בהצלחה והאחיות הגיעו למחלקת יולדות. אורה זילברמן האחות האחראית במחלקת יולדות קיבלה את פניהן ודאגה לשכן אותן בחדר זוגי מפנק ומרווח.

"עכשיו אני לא יכולה לדמיין איך הייתי עוברת את זה בלעדיה..."אמרה לינה למחרת הלידה. עליזה ילדה את בנה השלישי ואילו לינה ילדה את בתה השנייה, " אני בטוחה שהילדים יהיו בקשר צמוד. אני יודעת שהם יהיו חברים. להיות בחדר אחד ולעבור את החוויה הזו ביחד זה כיף גדול וחוויה מאד מיוחדת עבורנו" הוסיפה עליזה.

ולינה מוסיפה בחיוך, "כל החברים והמשפחה שואלים אותנו אם תכננו את זה, אבל איך יכולנו לתכנן?"