יום עיון, אבטחת מידע

עובדי המרכז הרפואי פוריה, הידוע כמתקדם ומוביל בהטמעה ושימוש במערכות מידע, השתתפו ביום רביעי , 3.7.13 ביום עיון מקיף בנושא אבטחת מידע.

ביום רביעי, 3.7.13 התקיים במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה, יוםבנושא אבטחת מידע. ד"ר יעקב פרבשטיין, מנהל המרכז הרפואי פתח את המפגש וברך את העובדים על קבלת ההסמכה במסגרת תהליך האקרדיטציה" הגאווה הגדולה, אינה רק ברמת ההצלחה האישית או רק פועל יוצא של העובדה שקיבלנו אישור מגורם חיצוני ובלתי תלוי. הגאווה הינה מעצם הידיעה שאנחנו עובדים בסביבה בטוחה יותר, איכותית יותר, תקנית יותר, - ונותנים ללקוחותינו ולמטופלים את השרות שהם ראויים וזכאים לקבל. גאווה על היותו של הבית שלנו איכותי. חשוב לציין שההסמכה היא תו תקן בינלאומי לבטיחות ואיכות המטופל, ובטיחות המטופל היא חלק מתהליך אבטחת מידע"

העובדים שמעו הרצאות נוספות בהן , על אבטחת המידע בבית החולים מפי דניאל זוהר, מנהל מערכות המידע. מהי אבטחת מידע, מפי אודי כהן מחברת וירגונט, על הסייבר ואבטחת המידע במשרד הבריאות מפי ראש צוות סייבר ואבטחת מידע במשרד, תמיר פלדמן. בנוסף, חוקר עבירות ופשעי מחשב, גלעד האן, סיפר על השימוש לרעה במחשבים וכיצד רצוי להגן על מערכות המחשוב בבית ובמשרד.

שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי, סיכם את היום "שמענו הרצאות מטובי האנשים בתחום, למדנו את חשיבות הנושא בעבודה היומיומית וכיצד פעילות נכונה בתחום אבטחת מידע יכולה להיות לנו לעזר רב בחיי הארגון שלנו ובמסגרת האישית. היום היה מוצלח, תודות למרצים ולמארגנים"

לדברי דניאל זוהר, מנהל מערכות מידע במרכז הרפואי, הכוונה היא לקיים יום עיון כזה שנועד להעשרה והדרכה לעובדים,מדי שנה. את יום העיון ארגנו אנטה נפסו, נאמנת אבטחת מידע ותגל צרפתי הממונה על ההדרכה.