ד"ר קובנבך, מומחה עולמי בכירורגיית כלי דם בכנס בבי"ח פוריה

ד"ר רלף קובנבך, אחד המומחים המובילים בעולם בתחום כירורגיית כלי דם, היה המרצה המרכזי בכנס בנושא פתרונות לדימום מאסיבי בכלי דם, אשר התקיים במרכז הרפואי פוריה.

ד"ר רלף קובנבך, אחד המומחים המובילים בעולם בתחום כירורגיית כלי דם, הגיע להרצות בכנס בנושא "פתרונות למקרי דימום מאסיבי בכלי דם" אשר התקיים ביום רביעי, 12.6.13 , במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה. הכנס אשר אורגן ע"י ד"ר רוני כרמלי, מנהל מחלקת כלי דם בביה"ח כרמל וד"ר מילאד קרואני, מנהל יחידת הטראומה במרכז הרפואי פוריה, הוקדש לזכרו של ד"ר ולדימיר קבאשה.

שורה של רופאים ומומחים מגרמניה, הולנד ובתי חולים בארץ, הגיעו לכנס. ד"ר יעקב פרבשטיין מנהל בית החולים, פתח את הכנס, ברך את המשתתפים והוסיף שהוא שמח על המסורת החדשה של כנס לזכרו של ד"ר ולדימיר קבאשה שהיה כירורג מוערך מאד ומוכשר "אני רואה חשיבות גדולה במפגש אקדמי כזה לזכרו של ד"ר קבאשה. אני שמח שנענו ובאו רופאים מכל הארץ ומחו"ל, אין ספק שזה מפגש שתורם לקידום וחיזוק הרפואה בגליל. "

ד"ר קובנבך אשר הגיע מדיסלדורף, היה המרצה המרכזי. לדבריו "הרמה המקצועית כאן בתחום מאד גבוהה, תמיד ניתן עוד ללמוד ולשפר, גם אצלנו בגרמניה. זו פעם ראשונה שלי במרכז הרפואי פוריה, אני אשמח לבוא שוב, יש לי הרבה מה ללמוד מכם במיוחד בנושא של פגיעות טראומה."ד"ר קובנבך הוסיף כי הוא עוסק הרבה בלימוד והכשרת רופאים צעירים ואף הציע ללמד ולהנחות רופאים מביה"ח פוריה אצלו בביה"ח בדיסלדורף.

ד"ר מילאד קרואני סיכם ואמר, "הכנס הוא הזדמנות למפגש של אנשי המקצוע בתחום ויצירת שתוף פעולה לצורך לימוד משותף והעשרה."