מתחסנים ומנצחים

כאלף מעובדי המרכז הרפואי פדה- פוריה קיבלו את המנה הראשונה של החיסון נגד קורונה. בשבוע הבא יחל סבב חיסונים של המנה השנייה .

מתחסנים ומנצחים! במסגרת מבצע החיסונים  נגד נגיף הקורונה חוסנו במהלך השבועיים שחלפו 1,960 איש. מתוכם 960 עובדי המרכז הרפואי.

מנהל המרכז הרפואי ד״ר ארז און אמר " בשלוש מחלקות לחולי קורונה, הגענו היום ל  37 חולי קורונה! זה מספר גבוה מאד המעיד על העלייה המדאיגה ברמת התחלואה באזור שלנו ובכל הארץ. אני קורא לעובדים שלנו ולציבור כולו, לא להיות שאננים בגלל החיסונים. חייבים להמשיך ולשמור על הנחיות הריחוק החברתי ועטית המסכות על מנת לשמור על עצמנו ועל הקרובים לנו. רק כך נוכל להתמודד ולנצח את הנגיף! "

ביום חמישי, 31.12.20  חוסנו גם מטופלים החולים במחלות כרוניות. כדי להקל על המטופלים במחלקה לשיקום גריאטרי הגיעו מנהלת שירות הרוקחות, מגר' אלה דיניסמן והמפקחת האפידמיולוגית קוזיתא לבאי, מצויידות בצידנית מיוחדת בה אוחסנו מנות החיסון, כדי לחסן את המטופלים בתוך המחלקה.

ד"ר הגר מזרחי, סגנית מנהל המרכז הרפואי סיכמה, "השלמנו שלב ראשון של מבצע החיסונים לו היו שותפים עובדים רבים החל מהלוגיסטיקה וההערכות המיוחדת דרך צוותי הסיעוד שאיישו ארבע עמדות חיסונים, צוותים שהיו אחראים לזימון, רישום וקבלת המתחסנים, צוות היחידה למניעת זיהומים, בית המרקחת, ורבים נוספים. המבצע התנהל בצורה מאורגנת, מסודרת ומרשימה, ולשמחתי הגענו למספר גבוה של עובדים שכבר התחסנו. אנו נערכים כדי להתחיל לחסן במנה השנייה בשבוע הבא."