מקום ראשון במהירות התגובה לשבץ מוחי

המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע למקום ראשון ארצי! במהירות התגובה למקרי שבץ מוחי והעברת מטופל לבדיקת CT\MRI , זאת על פי דו"ח מדדי האיכות של משרד הבריאות לשנת 2019 .

מנתוני התכנית הלאומית למדדי איכות של בתי החולים בישראל, שהתפרסמו ביום שני, 9.11.20  עולה כי מדדי האיכות של המרכז הרפואי פדה-פוריה לשנת 2019, גבוהים,  ובמספר מרשים של מדדים המרכז הרפואי מוביל מעל הממוצע הארצי. התכנית הלאומית למדדי איכות מנטרת את תפקוד בתי החולים בהתאם לפרמטרים שונים של איכות ושירות רפואיים, במטרה לשפר את איכות הרפואה הציבורית בארץ. בציון המסכם אשר משקלל את עמידתו של ביה"ח בכלל מדדי האיכות, הגיע המרכז הרפואי פדה-פוריה לציון כללי גבוה במיוחד , 9.85 (מתוך 10) .

יש לציין כי במדד שבודק את מהירות התגובה למקרי שבץ מוחי ומהירות ביצוע בדיקת CT\MRI   הגיע המרכז הרפואי פדה-פוריה למקום ראשון! מבין כל ביה"ח בארץ, עם מהירות הגעה לבדיקה  של 18 דקות בממוצע, בלבד.

בנוסף, בציון הכללי לבית חולים ולמחלקה לשיקום גריאטרי קיבל המרכז הרפואי את הציון הגבוה ביותר 9.94 ! והגיע למקום הראשון הארצי (יחד עם ביה"ח שיבא ומאיר ). 

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ציין,  "חזון המרכז הרפואי פדה-פוריה הוא להוביל במצוינות ומקצועיות, ונתוני המדדים אכן משקפים את ההשקעה הרבה לאורך כל ימות השנה, פעילות מתמשכת שמתמקדת באיכות ובטיחות הטיפול, ומתן יחס אישי למטופל ולבני משפחתו. חשוב שנלמד ונמשיך לשפר כדי שהציבור יבחר בנו מתוך ידיעה שאצלנו הוא יקבל שירות רפואי איכותי ומקצועי".