ד"ר ארז און, חוזר לתפקידו כמנהל המרכז הרפואי

טקס ראש השנה במרכז הרפואי פדה-פוריה התקיים בהשתתפותו של ד"ר ארז און, ראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, אשר חוזר לתפקידו כמנהל המרכז הרפואי.

הטקס המסורתי של עובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה לקראת  ראש השנה, התקיים השנה בשל מגבלות הקורונה, באמצעות הזום. בטקס שהתקיים ביום שלישי 15.9.20, השתתף ד"ר ארז און, ראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים אשר הודיע כי הוא חוזר לתפקידו כמנהל המרכז הרפואי  החל מה1.10.20 .

את הטקס פתחה ד"ר הגר מזרחי, מנהלת המרכז הרפואי (בפועל) שאמרה, "זו שנה מורכבת ומאתגרת. הבוקר נודע כי ביממה האחרונה אותרו 4,800 נבדקים חיוביים, זה שיא חדש . אני גאה בהתמודדות שלנו במרכז הרפואי, עם מגפת הקורונה ומבקשת  להודות לכל אחד ואחת מהעובדים שלנו. אני מאחלת שלמרות הקושי והאתגרים, אשר לא ידענו כמותם בעבר, נצליח להמשיך ולהשתפר ולהוסיף עוד שירותים רפואיים, כי זו  השליחות שלנו כמרכז רפואי בצפון" .

ד"ר ארז און ברך את העובדים ואמר, "אני מלא גאווה על תפקוד הנהלת המרכז הרפואי וצוות המרכז הרפואי, בהתמודדות עם מגפת הקורונה, בו הייתם מהחלוצים במערכת הבריאות, ושימשתם כמודל ללמידה. לצערי, ההתמודדות עם מגפת הקורונה עוד לפנינו ".
 
ד"ר און הוסיף כי בתקופה הקרובה ועד שימונה ראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, הוא ימלא את שני התפקידים. "לצד תחושת העשייה והשליחות, כראש החטיבה של המרכזים הרפואיים הממשלתיים, לא מצאתי לנכון להמשיך בתפקיד. לכן, ביקשתי משר הבריאות וממנכ"ל משרד הבריאות, לחזור לתפקיד מנהל המרכז הרפואי. אני מודה לשר הבריאות חה"כ אדלשטיין ולמנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' לוי, על האמון שהם נותנים בי... אני שב לתפקידי, עם כוחות מחודשים וניסיון עשיר נוסף, מתוך אמונה שייעודי הוא להמשיך ולקדם את המרכז הרפואי פדה פוריה. בכוונתי להשקיע את יכולותיי, בשותפות אתכם, בהמשך פתוח המרכז הרפואי שלנו. צברנו הישגים מרשימים  בשנים האחרונות, אך יש עוד אתגרים רבים לפנינו, בהגשמת חזון המרכז הרפואי, לקידום שירותי הרפואה לתושבי הצפון וצמצום הפערים בבריאות".

ד"ר און הודה לד"ר מזרחי, שמלאה את תפקיד מנהלת המרכז הרפואי בפועל, בהעדרו, בהצלחה רבה.