ביקור יו"ר ההסתדרות במרכז הרפואי

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר דוד הגיע לביקור במרכז הרפואי פדה-פוריה ונפגש עם ההנהלה ויושבי ראש הוועדים.

ביום שני 20.7.20 הגיע יו"ר ההסתדרות, ארנון בר דוד לביקור ראשון במרכז הרפואי פדה-פוריה. בפגישה השתתפו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה ויושבי ראש הוועדים: רחמים חמוס, יו"ר ועד מנהל ומשק, מאיר אלקובי, יו"ר ועד האקדמאים וסלבה לייבוביץ' יו"ר ועד האחים והאחיות.

בפתח הביקור הציגה ד"ר הגר מזרחי, מנהלת המרכז הרפואי (בפועל) את השירותים הרפואיים החדשים במרכז הרפואי ואת פרויקט הדגל – הקמת מרכז השיקום לצפון
"העבודות לבניית מרכז השיקום לצפון מתקדמות כמתוכנן.  מדובר בפרויקט לאומי, מרכז השיקום ייתן מענה חיוני לתושבי הצפון ויהווה גם מנוע כלכלי, חברתי לאזור כולו.  הקמת מרכז השיקום משמעה תוספת של מאות משרות חדשות במגוון רחב של תחומי מקצוע, בשלב ראשון להערכתי תוספת של כ400 עובדים ועם השלמת הפרויקט אנחנו נגיע ל2,000 עובדים במרכז הרפואי " .

שמעון סבח המנהל האדמיניסטרטיבי ציין "לפני 11 שנים כשהגעתי לפדה-פוריה היינו 580 עובדים, הארגון גדל וצומח והיום אנחנו כבר 1,400 עובדים. יש כאן תחושה ייחודית של מעורבות, אכפתיות, תחושה של משפחה".

אבי גבאי, מנהל מחוז כנרת בהסתדרות ציין את שתוף הפעולה החם עם המרכז הרפואי והוסיף, "הקמת מרכז השיקום תעניק זריקת עידוד יוצאת מן הכלל עבור טבריה
והאזור כולו ".

ארנון בר דוד סיכם ואמר, " אני שמח להיות פה, התברכנו בישראל בבתי חולים מהשורה הראשונה. הצלחנו לבלום את גל הקורונה הראשון הודות לצוותים הרפואיים ולעובדים שיש לנו בכל בתי החולים. אני גאה בכם על הטיפול המקצועי והמוצלח בג'וני, חולה הקורונה הקשה הראשון בישראל! ...פדה פוריה הוא מוקד תעסוקה מרכזי לכל האזור, הוא מהווה עוגן חשוב אשר מייצר עבודה מסודרת וקבועה לתושבי האזור ".