יום כיף לסטאז'רים בעמק הירדן

קבוצת הסטאז'רים של המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיעו ליום טיול וכייף במועצה האזורית עמק הירדן.

כ-30 סטאז'רים של המרכז הרפואי פדה פוריה, השתתפו ביום טיול וכייף שארגנו במיוחד עבורם במועצה האזורית עמק הירדן. יום הכיף לסטאז'רים אותו ארגן וארח צוות המועצה האזורית עמק הירדן ביום שלישי 29.10.19 , נפתח בארוחת בוקר מפנקת בדגניה ב', ואחריה פעילות אתגרית ברוב רוי , סיור בישובי העמק וביקור במרכז  החדשנות החדש .

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פתח את המפגש , "היום הזה הוא הדרך שלנו להודות לכם על ההשקעה שלכם. מצאנו לנכון לעשות יום אחד שיאפשר לכם לנוח ולבלות וגם להכיר את הסביבה שאנחנו חיים בה... מבחינתנו היום הזה מבטא גם את השותפות והחיבור שלנו עם המועצה האזורית עמק הירדן וראש המועצה, עידן גרינבאום. אנחנו המרכז הרפואי של תושבי עמק הירדן והשותפות המיוחדת הזו באה לידי ביטוי בחיבור עם הקהילות השונות, עם צמח מפעלים, מכללת כינרת, מרכז החדשנות  ועוד ". 

עידן גרינבאום ראש המועצה האזורית עמק הירדן הוסיף, "אני שמח מאד על המפגש שהוא הזדמנות עבורנו לחזק את הקשר של הסטאז'רים עם הקהילה והישובים שלנו בעמק. השאיפה שלנו היא לראות רופאים צעירים עם המשפחות שלהם מגיעים לגור כאן בישובים. אנחנו נדאג להציע לכם פתרונות דיור אטרקטיביים כדי שתבחרו להישאר ולעבוד במרכז הרפואי שלנו ולגור בעמק הירדן".

ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי הודה לצוות שגיבש ואירגן את היום : זהר יחיאלי, רכזת הבריאות במועצה ולד"ר דלית פורת בן עמי וענבל דיטור אשר אחראיות על  הקשר עם הסטאז'רים במרכז הרפואי וציין, "בהמשך לדברים של ראש המועצה, אני שמח לבשר שיצא לדרך פרויקט משותף ראשון למגורי סטודנטים בכפר הצעירים שליד בית זרע . ואנחנו נמשיך ונקדם פרויקטים משותפים נוספים".

רם כהן, אחד  הסטאז'רים סיכם, "אני מתגורר כרגע בלוטם, בעוד מספר שבועות  אסיים את הסטאז' אבל אני עדיין מאד מתלבט לגבי המשך הדרך... היום הזה הוא יוזמה מעולה וחוויה כיפית ומגבשת לכולנו".