בהוקרה לעובדי צמח מפעלים

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע להודות לעובדי קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה  ד"ר ארז און והדוברת והממונה על קשרי קהילה, מיה צבן, הגיעו ביום  שני 23.9.19  לביקור חגיגי בהנהלת צמח מפעלים. ד"ר און הודה למנכ"ל צמח, מנשה(מנש) שלום על הקשר החם והמיוחד שנרקם ועל שיתופי הפעולה שנוצרו .
מנש פתח ואמר, "החיבור עם המרכז הרפואי הוא במהות שלנו , הסינרגיה הזו עושה אותנו אנשים יותר טובים. הקשר מעשיר אותנו ותורם לנו רבות, המעורבות והפעילות בפרוייקטים שונים בחינוך ולמען הקהילה היא חלק מהחזון שלנו".

ד"ר און הוסיף, "מעבר להוקרה וההערכה של המטופלים והמשפחות שלכם גם הצוות שלנו מקבל המון מהפעילות הזו. אנחנו מקבלים אנרגיה ומוטיבציה בזכות הידיעה שהקהילה שותפה לטיפול שלנו ולנתינה שלנו לציבור באזור. הפעילות שלכם טוענת אותנו באנרגיה להמשיך ולתת". 

עידן הלמן רכזת קשרי חוץ וסימה מרקו מנהלת משאבי האנוש, סיפרו על החיבור החם שנוצר עם המחלקה לשיקום גריאטרי. בישיבה שהתקיימה לפני כשנה הוחלט כי עובדי קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, יאמצו את המחלקה ויזמו פעילות התנדבותית לאורך השנה. ואכן במהלך השנה הגיעו קבוצות של עובדים מכל התאגידים , והם הקימו מחדש את הגינה בכניסה למחלקה, צבעו ושיפצו את הרחבה בחוץ ואף הכינו אדניות חדשות ושתלו צמחים. בחגים צוותים של עובדים הגיעו לשמח את המטופלים לכבוד החג ואף ארגנו סדנאות יצירה וקישטו את המחלקה. " בחרנו לאמץ את המחלקה הזו אל לבינו, כדי לסייע ולהעניק לוותיקי האזור את מה שמגיע להם, להנעים את שהותם ולשמחם במהלך ימי האשפוז. אנו שמחים וגאים בשיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי  ומצפים להמשך ".