פגישת הכרות בכפר כנא

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע לפגישת הכרות עם יוסף עוואדה, ראש המועצה החדש בכפר כנא.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און, הגיע ביום שלישי   6.8.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במועצת כפר כנא, יוסף עוואדה. בפגישה השתתפו גם מנכ"ל המועצה, איסלאם אמרה, הגזבר, באסם חכרוש, וסגן ראש המועצה טהא אבו חטיב. 

בפתח הדברים תאר ד"ר און את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי והדגיש  מספר מרשים של שירותים רפואיים חדשים שנוספו לאחרונה, " בשנים האחרונות אנחנו מחוללים שינוי גדול בזמינות של שירותים רפואיים לתושבי האזור, אנחנו כל הזמן מחדשים ומביאים שירותים רפואיים שלא היו פה בעבר. מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים הבולטים בארץ,  הגענו ליותר מ700 ניתוחי לב עד היום. פתחנו יחידה לניתוחי חזה, שרות שאין במרכזים רפואיים אחרים באזור. תוך שבועות ספורים יפתח  השרות החדש לשיקום לב, אשר יאפשר להשלים את הטיפול השיקומי, לאחר הטיפול הראשוני והדחוף בחולי הלב. הרחבנו והוספנו שירותים למערך הילדים אשר יחד עם טיפול נמרץ ילדים שיפתח בקרוב, נותן מעטפת רחבה של שירותים רפואיים לתינוקות , ילדים ובני נוער כך שההורים לא יצטרכו יותר לנסוע לבתי חולים מרוחקים. ובשורה אחרונה וחשובה השבוע התפרסם המכרז לבניית מרכז השיקום לצפון אצלנו במרכז הרפואי, אנחנו נקים אצלנו את בית לווינשטיין של הצפון ".  

ראש המועצה, יוסף עוואדה, ציין, "ביה"ח פוריה נותן מענה חשוב לתושבים שלנו בכפר כנא. בתקופה האחרונה לאחר כל השיפורים בכבישים ובצמתים באזור,  הגישה לביה"ח מאד נוחה וקלה . אנחנו מברכים על התקדמות הבנייה והפיתוח, בקרוב נצטרף לרשת ערים בריאות וכרשות מקדמת בריאות נשמח ליצור שתופי פעולה עם המרכז הרפואי בנושאי קידום בריאות אצלנו בקהילה".

אסלאם אמרה מנכ"ל המועצה הוסיף, "אין ספק שתדמית ביה"ח בעיני התושבים עברה שינוי עצום, התושבים שלנו שומעים היום הרבה דברים טובים על המקצועיות של הצוות והם רוצים להגיע לפוריה".