ד"ר מועאד פארג'- מנהל מח' כירורגית

ד"ר מועאד פארג', נכנס לתפקיד מנהל המחלקה הכירורגית של המרכז הרפואי פדה-פוריה ומביא איתו בשורה חשובה, "בקרוב, עם פתיחת חדרי הניתוח החדשים, אנחנו נעלה את היקף הפעילות וסוגי הניתוחים בכדי לתת מענה רחב יותר למטופלים ואף נוודא שההמתנה לניתוח בריאטרי לא תהיה יותר משלושה שבועות".

ד"ר מועאד פארג', נכנס לאחרונה לתפקיד מנהל המחלקה הכירורגית של המרכז הרפואי פדה-פוריה. הוא למד רפואה במסלול העתודאים באונ' בן גוריון, עבר התמחות בביה"ח הלל יפה, ולאחר מכן שלב ב' ברמב"ם. לפני שבע שנים, היה בין מקימי מחלקה כירורגית ב' בביה"ח לגליל בנהריה ואף הקים וניהל שם  את המרכז הבריאטרי . ב2017 מונה כסגן מנהל מחלקה כירורגית ב' בביה"ח לגליל .

לד"ר מועאד הנמרץ יש תוכניות רבות לעתיד, כשהמטרה להרחיב את פעילות המחלקה ולהוסיף שירותים שלא קיימים כיום, "השאיפה שלי היא להקים פה מרכז מצוינות ולהפוך את המרפאה הבריאטרית למרכז לטיפול וחקר של מחלת ההשמנה הכרונית. מגיעים אלינו מטופלים מכל אזור הצפון, שבוחרים להגיע לכאן כי שמעו על המקצועיות ויודעים שאחוזי ההצלחה שלנו מאד גבוהים. כבר בחודשים האחרונים ניתן לראות עלייה ניכרת במספר הניתוחים. אנחנו נרחיב את היקף הפעילות בכדי לקבל אישור כמרכז ארצי לניתוחים בריאטריים".
בנושא המחקר, ד"ר פארג' מציין כי כבר החל בפעילות לקידום מחקר בנושא מחלת ההשמנה החולנית על כל היבטיה. "במקביל אני מתכנן להמשיך ולפתח את היחידה לכירורגיית שד ולפתוח יחידה למחלות קולורקטאליות ומחלות פרינאליות (פי הטבעת). ושרות של תיקון מורכב של בקע בדופן הבטן, הן בשיטה הפתוחה והן בשיטה הזעיר פולשנית".
והוא מסיים עם בשורה למטופלים, "בקרוב, עם פתיחת חדרי הניתוח החדשים, אנחנו נעלה את היקף הפעילות וסוגי הניתוחים בכדי לתת מענה רחב יותר למטופלים ואף נוודא שההמתנה לניתוח בריאטרי לא תהיה יותר משלושה שבועות".

ד"ר פארג' נשוי ואב לשלושה ילדים, תושב ראמה.