מפגש לתלמידים העולים לכתה א'

102 ילדים נרגשים אשר יתחילו בקרוב לימודים בכתה א' , הוזמנו למפגש החגיגי שארגנו במרכז הרפואי פדה-פוריה, לכבוד העובדים וילדיהם.

בחיוך רחב על פניהם הנרגשות הגיעו הילדים העולים לכתה א', יחד עם הוריהם,
ביום ראשון, 28.7.19 לאודיטוריום המרכז הרפואי פדה- פוריה למפגש חגיגי.

אבישי הרוש (5.5) בנה של סופי שמוניס הרוש, מנהלת מח' המשק, הגיע לעבודה של אמא שעות רבות לפני תחילת הפעילות ונהנה להכיר את המרכז הרפואי ואת המחלקות השונות. כששאלנו אותו מה הוא רוצה להיות כשיהיה גדול, סיפר שהתלהב מהביקור במטבח ביה"ח והוא רוצה להיות שף. האמא סופי, עסוקה יותר בעתיד הקרוב, "אני מתרגשת יותר ממנו, זה ילד ראשון שלי שעולה לכתה א' ואנחנו מאד מתרגשים, אפילו במפגש בביה"ס עם ההורים התרגשתי".

מזה אחת עשרה שנים מקיימים במרכז הרפואי פעילות מיוחדת עבור העובדים וילדיהם אשר מתחילים את שנתם הראשונה בבית הספר.  תגל צרפתי, מנהלת ההדרכה במרכז הרפואי, אשר מארגנת את הפעילות ציינה כי ישנם השנה 102 ילדי עובדים העולים לכתה א'. תגל ציינה עוד כי מספר הילדים גדל משמעותית, כתוצאה מהרחבת מצבת העובדים בארגון המונה כיום כ1,200 עובדים, " התחלנו את המסורת המקסימה הזו לפני 11 שנים!  כל שנה אנחנו מוסיפים, מחדשים ומרחיבים את הפעילות. כדי להפתיע ולשמח את הילדים
והוריהם ".

בפתח הדברים ,ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, ושמעון סבח המנהל האדמיניסטרטיבי, ברכו את הילדים והוריהם ואחלו להם שנת לימודים מעשירה ומוצלחת.

בהמשך נהנו הילדים מפעילות  בנושאי מדע – "מדען נולד" ולסיום הוענק לכל תלמיד, שי מתנת הנהלת המרכז הרפואי וועדי העובדים (רופאים, אחים ואחיות, מנהל ומשק ופרא-רפואי, אקדמאים) : תווי שי  לרכישת תיקים וציוד נוסף לשנת הלימודים.

לסיום, יובל קלינגר, (בתו של צביקה מנהל טכנולוגיות במחלקת מערכות מידע ) סיפרה שהיא כבר מחכה להתחיל ללמוד, כי היא חולמת להגיע לביה"ס ללמוד להכין תמיסות ושיקויים. אולי בעתיד היא תחזור למרכז הרפואי כחוקרת או  מדענית.