פגישת הכרות- בעירית שפרעם

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע לפגישת הכרות עם ראש העיר שפרעם, עורסאן יאסין.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און,  הגיע ביום שלישי 23.7.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש העיר שפרעם, עורסאן יאסין . בפגישה השתתפו גם מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, ענאד חטיב טכנאי צנתורים במערך הלב שהוא גם חבר מועצת העיר וזינה סוואעד ממחלקה פנימית א'. 

ד"ר און פתח ואמר, "היה לי מאד חשוב לבקר אתכם ולהזמין אתכם לראות מקרוב את השינוי וההתפתחות שעבר המרכז הרפואי. במיוחד לאור שדרוג כל מערך הכבישים באזור, כיום הגישה לפדה-פוריה היא קלה ומאד נוחה...מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים הבולטים בארץ ומתבצעים בו כל סוגי ניתוחי הלב. לאחרונה, פתחנו מספר יחידות חדשות, אשר נותנות מענה נדרש וקריטי לכל תושבי האזור , הרחבנו משמעותית את מערך הילדים ופתחנו יחידה לניתוחי חזה וריאות , ויחידת שבץ מוחי. התוכנית שלנו היא להיכנס בקרוב גם לתחום צינתורי המוח, כך שפדה פוריה יהפוך למרכז מוח מוביל באזור שלנו ... ".  

ראש העיר יאסין, ציין , "יש עובדים רבים משפרעם בפוריה, מכל התחומים: רופאים, אחיות, מקצועות הבריאות, טכנאים , אנחנו נשמח לקדם כל שתוף פעולה שהוא למען קידום מערכת הבריאות ולטובת התושבים שלנו.  בכל מה שמשרת את התושבים שלנו – אני בעד!".

ד"ר און סיכם ואמר, "אנחנו משנים מציאות קיימת! תוך שלוש שנים יוקם בפדה פוריה מרכז שיקום לצפון שישרת גם את תושבי שפרעם ואת כל תושבי הצפון כולל חיפה.  אני מברך על הנכונות של ראש העיר לשיתוף פעולה ולחיזוק הקשר, רק בפעולה משותפת נוכל לצמצם את הפערים בבריאות  למען כלל תושבי האזור ".