משקיעים בהון האנושי

במרכז הרפואי פדה-פוריה פתחו שני קורסים ראשונים וייחודיים לסקטור עובדי מנהל ומשק, כשהמטרה להעצים ולהעשיר את העובדים.

בטקס חגיגי חולקו תעודות לבוגרי שני קורסים ראשונים ומיוחדים שנפתחו עבור סקטור עובדי המנהל והמשק, במרכז הרפואי פדה-פוריה.
בקורס "מחוברים", שכלל  6 מפגשים, 42 שעות לימוד ועסק בנושאים כמו: ניהול השירות, תקשורת אפקטיבית, התמודדות עם קונפליקטים, ניהול אפקטיבי במסגרת הזמן וניהול לחץ ושחיקה, השתתפו 21 עובדי מחלקת המשק. לדברי תגל צרפתי, מנהלת ענף ההדרכה במח' משאבי אנוש, זו פעם ראשונה שנפתח קורס ייעודי לעובדות המשק. נעמי ברדה, אחת המשתתפות ציינה כי הקורס סייע לה רבות בחיזוק הביטחון העצמי, והעצמה אישית, בדגש על שתוף פעולה והחשיבות של עבודת צוות.

בקורס "אגמים" אשר נפתח לראשונה במתכונת ייחודית של העשרה במגוון נושאי רפואה, והרצאות שהועברו על ידי חברי צוות המרכז הרפואי, השתתפו 31 עובדים . הקורס כלל 10 מפגשים ועסק בנושאים רפואיים כמו אי ספיקת לב, כבד שומני, הריון ולידה, שברים אורתופדיים, סוכרת, מחלות ילדים וגריאטריה.

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און אמר בטקס הסיום, " אני מברך על היוזמה המקורית והמצוינת של ההנהלה האדמניסטרטיבית ומחלקת משאבי אנוש ...כשמדברים על מניעת שחיקה בקרב העובדים, זו לדעתי הפעילות הכי חשובה ואפקטיבית. קורסים כאלה אשר מעשירים את העובד ומביאים להעלאת המוטביציה ותחושת ההזדהות עם הארגון. תודה למארגנים ולמשתתפים והמשך עשייה מבורכת".

שמעון סבח, המנהל האדמינסטרטיבי, סיכם, "אני שמח שהצלחנו לעשות את כל התהליך ולקבל אישור על הקורסים שאנחנו מארגנים אצלנו עבור גמול השתלמות. זה מחייב אותנו לעמוד בקריטריונים קפדניים של איכות. אני מודה למשתתפים על הנכונות והרצינות, נפעל לפתיחת קורסים נוספים בשנה הבאה".