מרכז רפואי אקדמי מצטיין!

המרכז הרפואי פדה- פוריה עבר בהצטיינות יתירה את המבדק השלישי של ארגון ה JCI כמרכז רפואי אקדמי. ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, " עובדי המרכז הרפואי הוכיחו בצורה מרשימה את המחויבות העמוקה שלנו לטיפול רפואי איכותי ומקצועי לרווחת המטופלים".

המרכז הרפואי פדה-פוריה -מרכז רפואי אקדמי מצטיין! בין התאריכים 24.6 – 28.6 התקיים מבדק האקרדיטציה השלישי של המרכז הרפואי, גם אותו צלחו עובדי המרכז הרפואי בהצלחה ובהצטיינות יתירה . תקן הסמכה מטעם ה-JCI,  משמעו הכרה כמוסד מוסמך לאיכות ולבטיחות  מטופלים ומשפחותיהם. מדובר בהסמכה המובילה בעולם לאיכות ולבטיחות הטיפול בבתי חולים. ההסמכה ניתנה לאחר שנבדקו למעלה מ 2001,  אלמנטים מדידים
 ב-16 תחומים מרכזיים וביניהם: בטיחות הטיפול התרופתי, מניעת זיהומים, תקשורת בין צוותים, ניהול הטיפול במשאב האנושי ועוד. ההצלחה במבדק מציבה את המרכז הרפואי פדה- פוריה בשורה אחת עם בתי החולים המקצועיים בעולם, העומדים ברמה גבוהה של איכות ובטיחות.

כזכור, במבדק השני ב2016 ,עשה המרכז הרפואי פדה-פוריה היסטוריה בפעם השנייה לאחר שהיה למרכז הרפואי הממשלתי הראשון בצפון שעבר את מבדק האקרדיטציה וקיבל הסמכה כמרכז רפואי אקדמי, ובהצטיינות !

ד"ר ארז און,  מנהל המרכז הרפואי  אמר,  "אנו מלאי גאווה על ההישג המרשים .
 בזכותכם, קבלנו את ההכרה של ארגון ה JCI כמרכז רפואי אקדמי בפעם השלישית ! ההכרה היא פרי עבודה יום יומית שלכם, בהתאם לנורמות וכללים בינלאומיים המהווים את הסטנדרט בטיפול. ההכרה היא עדות לכך שאימצנו תרבות של איכות לאורך זמן, ואנו נוקטים בכל הצעדים המקובלים למען בטיחות המטופל. כמו כן, הטמענו תהליכי שיפור, המעודדים אותנו להמשיך ולהשתפר בתחום האיכות והשרות".

חן חזן מגן מרכזת האקרדיטציה ציינה כי במסגרת המבדק הגיעו  ארבעה בוחנים מטעם ארגון ה JCI  אשר סקרו לאורך השבוע  את כל  תחומי העשייה: מהמעבדות ועד מחלקות האשפוז ומרפאות החוץ . בכל אתר נבדקה ההקפדה על יישום נהלים, סדרי עבודה, תיעוד פעולות רפואיות, תקינות ציוד רפואי כולל בדיקת מצוינות וניהול המרכז הרפואי.

מלכה אמר מדמון, מנהלת הסיעוד ועד לא מכבר מרכזת האקרדיטציה, סיכמה: " המבדק היה מאתגר, מקצועי ויסודי. נבדקו תחומים שונים הקשורים לטיפול במטופל באופן ישיר ועקיף ובכולם נמצאה רמה מקצועית גבוהה ביותר. אני גאה בצוות הסיעודי של המרכז הרפואי שלנו. בנוסף, נבחנה הרשומה הרפואית, הטיפול של מקצועות הבריאות, תחזוקת המבנים, כולם זכו לשבחים רבים מהבקרים.  עברנו  את המבדק בהצטיינות יתירה, זהו הישג מרשים !”