פגישת הכרות עם ראש מועצת מגדל

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, הגיע לפגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במגדל, נתנאל אלפסי.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און,  הגיע ביום שני  27.5.19 , לביקור ופגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במגדל, נתי אלפסי . בפגישה השתתפה גם מיה צבן, הממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי.

ד"ר און פתח ואמר, "היה לי מאד חשוב לבקר ולהזמין אתכם לראות מקרוב את השינוי וההתפתחות שעבר המרכז הרפואי. מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים הבולטים בארץ בו מתבצעים כל סוגי ניתוחי הלב. השנה פתחנו יחידה לניתוחי חזה, שרות שאין במרכזים רפואיים אחרים באזור. וממש לאחרונה פתחנו עוד יחידה חדשה, יחידה  לשבץ מוחי.  בראש היחידה  עומד ד"ר ניזאר חוראני, שהוא רופא נוירולוג שעשה התמחות בשבץ מוחי, והתוכנית היא להיכנס בקרוב גם לתחום צנתורי המוח, כך שפדה פוריה יהפוך למרכז מוח מוביל באזור שלנו ... ".  

ראש המועצה  ציין, "יש לנו קשר קרוב ומצוין עם ביה"ח פוריה, זה ביה"ח של התושבים שלנו אני אשמח לסייר במרכז הרפואי ובמחלקות החדשות . אני מוכן לסייע ולהתגייס לפעילות למען המרכז הרפואי, בכל מה שיידרש... שמעתי על הפעילות הנרחבת שלכם לקידום בריאות בקהילה נרצה ליצור שיתוף פעולה  עם המסגרות השונות שלנו וליזום פעילות להגברת המודעות לאורח חיים בריא עבור תושבי מגדל, בני הגיל השלישי, תלמידים והורים".