תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב

במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה.

במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי.

רינה פנחסוב אמרה "אחרי הצלחת היריד בשנה שעברה,  רציתי השנה להמשיך את הפעילות ולהרחיב אותה. חברות המועדון נענו בחפץ לב, כולנו סרגנו כל יום במשך שעות והצלחנו יחד לאסוף  כמות מרשימה  של פריטים סרוגים . היריד השנה היה הצלחה גדולה של כולנו , אנחנו מרגישות את האהבה והחום שאנחנו מקבלות מכל הצוות בפדה פוריה,  ונמשיך להתגייס למען המרכז הרפואי בשמחה ובאהבה רבה " .

במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה , בעלה של רינה,  מוטי פנחסוב.  מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה. 

ד"ר און, הודה לרינה ולחברות המועדון בחום והעניק להן תמונה ועליה הקדשה,  " תודה על החברות  ותודה מקרב לב על היוזמה וההתגייסות למען המרכז הרפואי ולמען המטופלים שלנו. יצרתם  מסורת מיוחדת ומעוררת השראה, של יריד עבודות יד ופריטים סרוגים, שהכנסותיו הן למען התינוקות והילדים המטופלים ובני משפחותיהם. בפעילותכם עטפתם אותנו בשמיכה מחבקת של חום ואהבה.  הנתינה  הייחודית שלכן מהווה השראה לכולנו, בתרומה לקהילה, אחווה ואהבת הזולת".