הושלם שיפוץ מחלקות ילודים ופגיה

השבוע הושלם תהליך השיפוץ ושדרוג מחלקות ילודים והפגייה באגף לאם ולילוד של המרכז הרפואי פדה-פוריה. המחלקות יולדות וילודים חוזרות לפעילות שגרתית. יולדות יוכלו לבחור באם הן מעוניינות ב'אפס הפרדה' או ללא ביות.

הושלם תהליך השיפוץ והשדרוג של המחלקות ילודים והפגיה, באגף לאם ולילוד של  המרכז הרפואי פדה-פוריה. בחודשים האחרונים בוצעו עבודות אינטנסיביות בשתי המחלקות אשר שודרגו ועוצבו מחדש ליצירת אוירה נעימה וחמה.

ד"ר ארז און ציין, "עשינו מאמץ גדול להשלים את השיפוצים בהקדם האפשרי כדי למנוע אי נוחות מהיולדות ובני משפחותיהן, בה בשעה היה לנו מאד חשוב לשפר ולשדרג את המחלקות שהן מהמצטיינות והמובילות בארץ מבחינה מקצועית". 

ד"ר טטיאנה סמולקין, מנהלת מחלקות ילודים והפגייה הוסיפה, " עם השלמת השיפוץ, אנחנו נהנים עכשיו ממחלקות משודרגות, מעוצבות ומותאמות לצורכי הטיפול בתינוק ובפג.  נשתדל להתאים את כל הטיפולים השגרתיים בילוד בריא  לכל  אימא לפי בקשתה. יש לנו היום את כל הציוד המתקדם הנדרש ואת הצוות הרפואי והסיעודי המקצועי והמנוסה בטיפול בילוד".

אורה זילברמן, אחות אחראית מחלקת יולדות וגילת יגנה אחות אחראית מחלקת ילודים הדגישו, "אנחנו שמחים לחזור לשגרה, מחלקת יולדות תחזור להתנהלות כפי שהייתה לפני תקופת השיפוצים. רק יולדות שירצו בכך יוכלו לבחור ב"אפס הפרדה", או ביות חלקי במקביל יולדת שתבקש ללא ביות, תוכל לקבל את כל השירות והתמיכה המקצועית של הצוות שלנו".