נערכים לקראת תשע"ט

כמדי שנה התכנסו עובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה לטקס חגיגי לכבוד השנה החדשה – תשע"ט. בטקס הוענקה תעודה ושי מיוחד לד"ר פניה ויגדר, מנהלת מכון הדימות אשר פרשה לגמלאות.

לקראת  ראש השנה, התכנסו ביום שני, 3.9.18 עובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה למפגש חגיגי. באירוע נשאו דברים וברכו יושבי הראש ונציגי ועדי העובדים: רופאים, סיעוד ומנהל ומשק.

מנהלת הסיעוד, הלן מלכה זאבי, ברכה ואמרה, "בחודשים הקרובים מצפים בפנינו אתגרים לא מעטים ומבדקים שבודקים יעילות ואיכות , רק ביחד נוכל לעבור את המבדקים האלה בהצטיינות כמו שאנחנו יודעים לעשות! "

שמעון סבח, המנהל האדמניסטרטיבי הוסיף, "אני מלא גאווה למול העשייה המרשימה שלנו במרכז הרפואי בשנה האחרונה... יש תמיד עוד מה לעשות ולשפר, אני גאה בלכידות שלנו כארגון ובראייה המשותפת של כולם, עובדים, וועדים את מטרות ויעדי הארגון.. "

ד"ר און סיכם ואיחל לעובדים "שתהיה לנו שנת אקרדיטציה מוצלחת! עומדת בפנינו משימה לא פשוטה, מבדק ראשון בנובמבר, מבדק מרכזי ביוני. מצוינות היא דרך חיים עבורנו ולכן אין לי ספק שבזכותכם נעבור את המבדקים  האלה בהצטיינות ! אני מאחל לנו שנה של עשייה,  שנראה לנגד עיננו את הפרויקטים שלמענם אנחנו עמלים כה קשה מתגשמים ויוצאים אל הפועל ..."

בהמשך חולקו תעודות ושי לעובדים הפורשים לגמלאות ובראשם, ד"ר פניה ויגדר, אשר שימשה במשך 23 השנים האחרונות כמנהלת מכון הדימות של ביה"ח. ד"ר ויגדר, קידמה את המחלקה והעלתה אותה לשורה הראשונה של מכוני הדימות בארץ. כיום מבוצעות במכון כל בדיקות הדימות הקיימות , ומזה שלוש שנים פועל  במרכז הרפואי גם מכון MRI משוכלל ומתקדם. ד"ר ויגדר ריכזה את תחום השד על כל היבטיו, במרוצת השנים נבדקו על ידה אלפי מטופלות אשר זכו לאיבחון ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.