סטאז'ר מצטיין

בטקס חגיגי הוענקה תעודת הצטיינות לד"ר לואי גנאים, סטאז'ר מצטיין של המרכז הרפואי פדה-פוריה .

צוות הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה יחד עם האחראית על הסטאז' ד"ר דלית פורת- בן עמי, נפגשו עם הסטאז'רים של המרכז הרפואי, הרופאים אשר מסיימים בימים אלה את שנת ההתנסות שלהם, וברכו את כולם לציון סיום שנת הסטאז' ולרגל חג הקורבן והשנה החדשה. במהלך הטקס הוענקה תעודת הצטיינות לד"ר לואי גנאים.

ד"ר מאיר רוח , העוזר הרפואי למנהל המרכז הרפואי פתח ואמר, " הסטאז' הוא תחילתו של פרק חשוב ומרתק, בהכשרה המקצועית שלכם כרופאים. אחרי כל שנות הלימוד התאורטי אתם מתחילים להתנסות וליישם, זו התקופה שבה אתם מקבעים חלק לא מבוטל מהתכונות שלכם כרופאים. אנחנו במרכז הרפואי עושים מאמץ להשתפר ולשפר ככל שניתן את תקופת הסטאז'. אנחנו גאים בכם ומאחלים  הצלחה לכולכם ". 

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, אמר  " אנחנו רוצים קודם כל להודות לכל אחד ואחת מכם.  אין לי ספק שאתם תהיו דור אחר של רופאים ושונים מאיתנו, הטכנולוגיה היום היא שונה, ההכשרות השתנו והרפואה ככלל משתנה , אתם חלק מהדור שעושה את השינוי וזה מסעיר ומאתגר ".

ד"ר רוח העניק תעודת הצטיינות לד"ר לואי גנאים והדגיש, "זה הישג מרשים להיבחר כסטאז'ר מצטיין וכולנו תמימי דעים שהרווחת את הכבוד הזה הודות למאמץ וההשקעה הרבה שהשקעת , נשמח שתמשיך ותישאר אתנו במרכז הרפואי, גם במהלך ההתמחות שלך" .

ד"ר לואי הודה על הברכות וציין, "היתה שנה קשה ומאתגרת , למדתי הרבה , צברתי ניסיון חשוב , אני מודה לכל הצוות הרפואי והסעודי על הגישה האישית והמצויינת , ומאחל שהמרכז הרפואי ימשיך לגדול ולהצטיין"