צמח מפעלים מאמצים את המח' הגריאטרית

קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה-פוריה, יזמו פעילות של שתילה וקישוט אדניות עם המטופלים.

קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי  במרכז הרפואי פדה-פוריה, הגיעו ביום שני, 13.8.19 לפעילות התנדבותית במחלקה. הפעם קישטו  מתנדבי צמח,  גור שחר, עידן הלמן, סימה מרקו וליאת מיטלמן ביחד עם המטופלים במחלקה אדניות צבעוניות , ואח"כ שתלו בהן שתילים ופרחים. בהמשך, הם תלו את האדניות המיוחדות ברחבת הפרגולה שמחוץ למחלקה. 

גור שחר, סמנכ"ל הכספים, אמר "החיבור לקהילה והתרומה לקהילה הם יעד אסטרטגי של צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן". סימה מרקו מנהלת משאבי אנוש הוסיפה, "כשאתה נותן אתה מקבל כל כך הרבה יותר. נושא המעורבות הקהילתית מאד חשוב לנו בצמח ותאגידיה".

עדנה דרעי (אילניה) אחת המטופלות, סיפרה, "היה כייף גדול להרגיש שוב את האדמה בידיים, אנחנו חקלאים וגרים במושב, אבל בשנים האחרונות מאד חסר לעבד את האדמה והיום הרגשתי את האדמה. תודה לצמח ולכל מי שחשב על הפעילות הזו".

עידן הלמן, רכזת קשרי חוץ בצמח מפעלים, סיכמה, "אנחנו רואים בשיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי חשיבות גדולה והזדמנות לפעילות מאוגדת של כל תאגידי צמח למען בית החולים שמשרת אותנו ואת משפחותינו. אנו שמחים לתרום וגם לסייע ולו במעט לצוות שעושה כאן עבודת קודש... המטופלים שמחו מאד שבאנו, נהנו והתרגשו מהעבודה עם הצמחים והשתילים. זה היה תענוג, אני כבר מחכה לפעילות הבאה שמתוכננת בתקופת חגי תשרי"