ד"ר הגר מזרחי- סגנית מנהל המרכז הרפואי

ד"ר הגר מזרחי, רופאה כירורגית, בוגרת המחזור הראשון של תוכנית ענבר, מונתה לסגנית מנהל המרכז הרפואי . "האתגר הכי חשוב של ההנהלה שלנו הוא להביא למרכז הרפואי פדה-פוריה עוד רופאים טובים".

ד"ר הגר מזרחי (49) מונתה לאחרונה לסגנית מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה.
ד"ר מזרחי, בוגרת לימודי רפואה באונ' בן גוריון, עברה סטאז' והתמחות בכירורגיה כללית בביה"ח העמק. שימשה כרופאה בכירה בביה"ח העמק , לאחר מכן למדה  במשך שנתיים במסגרת 'השתלמות עמיתים' באנגליה, בתחום הכירורגיה הקולורקטאלית.
למרכז הרפואי פדה-פוריה, הגיעה ד"ר מזרחי בשנת 2012 כרופאה בכירה במחלקה הכירורגית. בשנת 2015 התקבלה למחזור הראשון של תוכנית ענבר , של משרד הבריאות – תוכנית לימודים ייחודית של שנתיים וחצי, לבניית עתודות ניהול למערכת הבריאות.  במקביל השלימה תואר שני נוסף MBA) )עם התמחות במנהל רפואי, באוניברסיטת ת"א ואף השתתפה בתוכנית לפיתוח מנהיגות במסגרת ענבר. 
" אנשים בוחרים במקצוע הרפואה כדי לעזור לאנשים אחרים במצבים של חולי, ככל שאתה מתקדם בדרג הניהולי בביה"ח היכולת שלך להשפיע ולעשות טוב ליותר אנשים – גדלה. זו הסיבה שבחרתי במסלול הניהולי. אמנם החיסרון הוא שאני נמצאת פחות בקשר ישיר עם המטופלים, אבל בתפקידי אני  עוסקת גם בניהול תחום  השירות ופניות הציבור ואני למדה באיזה קשיים או בעיות נתקלים המטופלים. באופן טבעי טיפול בכל בעיה או ליקוי כזה משפיע על הרבה אנשים... חשוב לי לשים בעדיפות עליונה את נושא השירות והזמינות במרפאות החוץ, לשפר את היעילות ואת היכולת לתת שירות, לפתוח צווארי בקבוק ולהפחית עומסים".

לסיכום ד"ר מזרחי מדגישה, " אני חושבת שהאתגר הכי חשוב של ההנהלה שלנו הוא להביא למרכז הרפואי פדה-פוריה עוד רופאים טובים. להעצים ולהגדיל את הצוות הרפואי כדי שנוכל להמשיך בתהליך המבורך של הוספת שירותים רפואיים  ולאפשר למטופל תושב האזור לקבל שירות מקצועי, איכותי וקרוב לבית. זו המשימה שלקחנו על עצמנו באהבה רבה ובאמונה שלמה". 

ד"ר מזרחי נשואה ואמא לשניים, תושבת עין העמק.