יום לימוד במרכז הרפואי לקורס סגל בכיר של הנציבות

18 משתתפי קורס עתודה סגל בכיר, של נציבות שירות המדינה, בכירים במשרדי הממשלה השונים, הגיעו ביום שלישי 6.2.18 ליום לימוד וסיור במרכז הרפואי פדה-פוריה.

בחלקו הראשון של הבוקר , ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי, סיפר על תנופת הפיתוח בביה"חבשנים האחרונות, שירותים רפואיים חדשים שנוספו למען תושבי האזור והתוכנית להקמת מרכז שיקום לצפון במרכז הרפואי פדה-פוריה,תוך ארבע שנים.

המשתתפים בקרו במלר"ד (מיון) בחדרי הטראומה , ושמעו על פרויקט "שכנות טובה" - פרויקט הומניטארי בשיתוף צה"ל לטיפול בילדים חולים שמגיעים מסוריה. בהמשך סיירו גם במחלקת אספקה סטרילית ובמחלקה פנימית.

קוזיתא ליבאי, המפקחת האפידמיולוגית של ביה"ח, המשתתפת בקורס סיכמה, "היה חשוב להציג בפני הבכירים המשתתפים בקורס, את העשייה ואת איכות הטיפול במרכז הרפואי שלנו עם כל המורכבות של ניהול בית חולים בפריפריה וכל זה תוך כדי שמירה על שביעות רצון גבוהה של המטופלים".

אילן רם, מנהל מינהל הסגל הבכיר ומ"מ ראש המדרשה הלאומית, הודה להנהלת המרכז הרפואי ואמר, "במסגרת יחידת הלימוד העוסקת בעולם הניהול, אנו עוסקים בגיבוש זהות ניהולית, במתן כלים להתמודדות עם מציאות משתנה ופתרון בעיות ובחיזוק תחושת המסוגלות להובלת תהליכים בשירות המדינה. ברצוני להודות לכם מקרב לב על תרומתכם להשגת מטרות אלה. הביקור במקום היה מעורר השראה, רחב לב, ותרם רבות ללמידתם".