סורגות ומחממות את הלב !

נשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אותו הקימה ומובילה רינה פנחסוב יזמו יריד מיוחד למען הילדים המטופלים במרכז הרפואי פדה-פוריה .

מי שהגיע ביום שלישי 12.12.17 לביתה של רינה פנחסוב , בכפר סירקין (סמוך לפתח תקווה) ,לא יכול היהשלא להתרגש. על שולחן רחב ממדים נפרשו מאות פריטים אשר נסרגו בכישרון רב, על ידי ארבעים חברות "מועדון הסריגה של כפר סירקין". כובעים, גרבים, בגדי ילדים ותינוקות, צעיפים ושאלים לנשים, שמיכות ססגוניות, צעצועים ואפילו כלי אחסון סרוגים. לצד השולחן הענק והמרשים הזה ניצבו שולחנות נוספים ועליהם שורה שלסירי מרק ריחניים מכל הסוגים. רינה ונשות מועדון הסריגה, ארגנו את היריד הייחודי הזה,כמבצע התרמה למען המרכז הרפואי פדה-פוריה . כשהיעד לתרומה הוא שיפוץ ורכישת ריהוט , משחקים, וצעצועים לחדר ההמתנה לילדים, לפני ניתוח.

מועדון הסריגה של כפר סירקין הוקם על ידי רינה פנחסוב לפני ארבע שנים וחברות בו כ40 נשים אשר נפגשות אחת לשבועיים. רינה פנחסוב, הרוח החיה מאחורי המיזם הייחודי ועוד שורה של פרויקטים התנדבותיים, מספרת, "הרעיון ליריד המשלב מוצרים סרוגים ומרקים , מאד מתאים לחורף. כשעלה לי הרעיון והצגתי אותו לחברות היתה היענות מדהימה, כל אחת ישבה וסרגה כל יום במשך שעות. תוך פחות מחודשיים אספנו כמות מרשימה מאד של פריטים, והתחלנו לפרסם בין כל החברות והמכרים שלנו כדי שיבואו ליריד לקנות. ואכן הגיעו היום הרבה אנשים וזה מרגש ומחמם את הלב. כל מי שהגיעה לקנות יודעת שהיא גם תורמת למען הילדים בביה"ח" .

מיה צבן דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה "הגעתי ליריד בכפר סירקין וממש התרגשתי לפגוש את כל הנשים הנפלאות האלה שהחליטו להתגייס למעננו, שם בצפון... הקשר שהחל לפני ארבע שנים רק הולך ומעמיק, אי אפשר שלא להתרגש מהנתינה והאהבה הרבה. אני מרגישה שזכינו שיש לנו כאלה חברות" .