ביקור סנ"צ סילוק- משטרת טבריה

בפגישת הכרות עם מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, אמר סנ"צ אלי סילוק, המפקד החדש של משטרת טבריה "התפקיד של צוות רפואי זה להעניק שרותי רפואה, הצוותים לא צריכים להרגיש מאוימים ולו לרגע. האג'נדה שלי היא אפס סובלנות לכל גילוי של אלימות מילולית או פיזית. נעשה הכל כדי שאתם תרגישו בטוחים. המסר שלנו הוא אנחנו כאן. אנחנו מתחייבים להיות זמינים ולהגיב במהירות ".

סנ"צ אלי סילוק, אשר נכנס לאחרונה לתפקיד מפקד תחנת טבריה, במשטרת ישראל ואופיר עשור, קצין האג"מ בתחנה הגיעו ביום ראשון 5.11.17 לפגישת הכרות עם מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און, שמעון סבח, המנהל האדמינסטרטיבי ודורון מור, קב"ט המרכז הרפואי.

ד"ר ארז און, פתח וציין "נושא האלימות מקשה עלינו לתת את הטיפול הראוי והמלא, התחושה היא שהציבור נעשה פחות ופחות סובלני. ולכן אנחנו זקוקים לקשב ולתמיכה השוטפת שלכם".

סנ"צ סילוק אמר, "נכנסתי לתפקיד לפני שלושה שבועות והמרכז הרפואי הוא אחד המקומות הראשונים שאני מבקר בהם. התפקיד של הצוות רפואי הוא להעניק שרותי רפואה, הצוותים לא צריכים להרגיש מאוימים ולו לרגע. האג'נדה שלי היא אפס סובלנות לכל גילוי של אלימות מילולית או פיזית. ואנחנו נעשה הכל כדי שאתם תרגישו בטוחים. המסר שלנו הוא אנחנו כאן. אנחנו מתחייבים להיות זמינים ולהגיב במהירות ".

סנ"צ סילוק ציין עוד כי בבי"ח רבים מוצב שוטר במדים ולדעתו יש לפעול להצבת שוטר גם במרכז הרפואי פדה-פוריה.

שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי, הודה לקציני המשטרה ואמר, "אנו מלאי הערכה לעבודה הקשה שאתם עושים, זו שליחות" . דורון מור, קב"ט המרכז הרפואי סיכם,"אנו מודים לכם ומעריכים את שתוף הפעולה המצוין ביננו , נשמח להמשיך באותה הדרך".