אירוע הוקרה למתנדבי השירות הלאומי

אירוע הוקרה ראשון למתנדבי השירות הלאומי התקיים במרכז הרפואי פדה פוריה במהלכו אף הוענקו תעודות הערכה לחמשת המתנדבים המצטיינים

32 מתנדבי השירות הלאומי במרכז הרפואי פדה- פוריה עמדו במרכזו של אירוע הוקרה ראשון וחגיגי לסיכום שנת הפעילות ולקבלת מחזור מתנדבים חדש.

שני קורן, רכזת אקרדיטציה ושירות לאומי במח' משאבי אנוש, אשר ארגנה את האירוע ציינה כי המפגש נועד להודות למתנדבים המסכמים בימים אלה שנה, חלקם שנתיים, של שירות ולקבל בברכה ובחיבוק חם את קבוצת המתנדבים החדשה.

ד"ר ארז און ברך את בני השירות ואמר, "השירות חשוב לנו ברמה הלאומית, זו תרומה חיונית שלכם למדינה ולחברה בישראל. מעבר לכך השירות הזה תורם ומעצים אתכם באופן אישי, במהלך השירות אתם עוברים תהליך של התבגרות, לקיחת אחריות ולימוד. יש לנו הערכה גדולה לתרומה שלכם למעננו ולמען המטופלים ובני משפחותיהם".

הלן מלכה זאבי, מנהלת הסיעוד הוסיפה, "זו שנה שמעצבת ומפתחת את המתנדבים הצעירים ומאפשרת להם לטעום מכל דבר ולגבש עם עצמם מה הדרך שהם בוחרים להמשך, לשמחתנו יש מתנדבי שרות לאומי שבוחרים ללמוד סיעוד ולחזור אלינו כאחים ואחיות".

שמעון סבח, המנהל האדמינסטרטיבי סיכם, "אנחנו לפני ראש השנה, זו תקופה של התחלות חדשות והתחדשות. תודה לכל מי ששותף לפעילות של מתנדבי השירות הלאומי במחלקות השונות , ולאורך השנה. אנחנו נשמח ליצור מסורת חדשה של אירוע הוקרה והערכה למתנדבים במרכז הרפואי".

בחלקו השני של הטקס חולקו תעודות הערכה לחמשה מתנדבים מצטיינים: רוני חגג'

ג'ני נימר , אלי שטרקר , אליזה נאבת ו ליה רוטמן , אשר בלטו בעשייתם ובתרומתם למרכז הרפואי.

אליזה נאבת הודתה וברכה בשם המתנדבים, "קיבלתם אותנו בזרועות פתוחות, בחיוך ועם הרבה סבלנות ללמד ולהדריך. בזכותכם למדנו דברים רבים שיעזרו לנו בעתיד ובמיוחד לאלה מאתנו שיבחרו במקצוע הסיעוד. תודה שנתתם לנו להרגיש חלק מהמשפחה והמחלקה".