הממונה על פניות הציבור – מיכל אטיאס

מיכל אטיאס היא הממונה על פניות הציבור במרכז הרפואי פדה- פוריה.

מיכל אטיאס היא הממונה על פניות הציבור במרכז הרפואי פדה-פוריה (החליפה את אילה וייס טרמבליי) . מיכל עובדת המרכז הרפואי מזה כעשור, לפני שנבחרה לתפקיד הממונה על פניות הציבור , שימשה כמזכירת יחידת ההפריה החוץ גופית (IVF ) .

"התפקיד הזה מדבר אלי,אני מרגישה שזו המשימה והשליחות שלי לסייע לאנשים שנמצאים במצב של קושי, חוסר אונים ", היא מסבירה , "אני מאד אמפטית וקשובה. זו יחידה שמטרתה לשפר את השירות לציבור, חשוב לי לבנות את האמון של האנשים בנו וגם להציף נושאים בעיתים על מנת שנוכל להגיע לפתרון הבעיות ולשפור השירות.

היתרון הנוסף הוא למידה ארגונית. אני מקבלת פניות של מטופלים שנתקלים בקושי או בעיה, אני הצינור המקשר בינם לבין ההנהלה ובינם לבין הצוות. מאחר ואני מלווה כל נושא עד הסוף, מכל תלונה כזו אפשר ללמוד, להפיק לקחים ולהשתפר. כמו כן, משוב חיובי והבעת תודה, מחזק את אנשי הצוות ומגביר את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שרות איכותי ומסור. שאיפתנו היא לטפח יחסי אמון ארוכי טווח בין נותני השירותים ומקבליו.

לסיום היא מזמינה את הציבור לפנות אליה , "אני כאן בשבילכם,ניתן לפנות, להתלונן או לשאול שאלות . אני מבטיחה להיות קשובה ולחזור אל הפונה עם תשובה והסבר "

ניתן לפנות למיכל דרך 'צור קשר' באתר ביה"ח, או בדוא"ל : pmc.gov.il @Pniyot , טלפון: 04-6652412

מיכל תושבת יבניאלנשואה ואמא לשלושה ילדים.